Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sopronban melyik privát...

Sopronban melyik privát pszichiátert ajánljátok, aki tényleg segít és nem csak gyógyszert ír fel? Ill. Novotny Gabriella pszichiáterről vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
A pszichiáter az egy csinált szakma! Egy külön emberi faj! Az utóbbi néhány évtizedben fejlődtek ki, illetve fejlesztették ki magukat! A társadalom rákjai!
2019. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Pedig rád rádférne egy kezelés, egyes.
2019. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon rossz a véleményem Novotny Gabrielláról. Mondhatni szöges ellentéte annak, mint amit a honlapján ír magáról, azaz: arrogáns, türelmetlen, nincs benne empátia, nem tudja mire jó a homeopátia. De hát tudom mire jó ez a színjáték, a megtévesztésre... Azt írja magáról, hogy szakterületei a major psych. kórképek, mint szkizofénia. Erre ott mondja nekem, hogy elsősorban depressziós, kényszeres betegei vannak/voltak. Be akart fektetni a soproni kórházba, hogy az antipszichotikumomat ezután injekcióban kapjam. Mondta ezt nekem azután, hogy elmondtam neki, hogy ezt az antipszichotikumot egy neves, bp.-i pszichiáter állította be nekem, és hosszú évek óta szájon át szedem. Véleményem szerint azért jött el az Alföldről, mert ott nem tudott érvényesülni...
2019. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hála ennek az oldalnak, hogy ma már lehetőség van tájékozódni más forrásból is, mint egy jól megszerkesztett honlap.


3# Ugyanezt tapasztaltam, egy végtelen rideg, arrogáns, türelmetlen valaki. Erőszakosnak éreztem. Nem foglalkozik a páciens sérülékeny, kiszolgáltatott helyzezével. Kábé egy kihallgatással ért fel az első és egyben utolsó találkozásunk.

Kerüld el messzire, ha jót akarsz magadnak.

2020. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Novotnyt eddig bírtam de legutóbbi alkalommal majdnem felálltam és otthagytam.

Mondtam neki, hogy nyugdíjas szüleimnek segíteni szeretnék egy hirtelen jött anyagi problémán kb az jött le, hogy miért nem oldják meg maguknak... Aztán rájöttem, hogy az lehetett a baja, hogy most elesik heti 10k-tól, ha nem járok hozzá gyakran...

Aki érzékeny lelkű az kerülje mert bunkó tud lenni.

2021. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5# Aki segítséget kér az nyilván érzékeny lelkű.

Senkinek nem ajánlom ezt rákos daganatot.

2021. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam nála konzultáción, pszichoterápiát külön kérni kellett, annyira nem tűnt durvának az a nő.
2023. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# Lehet a kérdés kiírása óta visszavett az undorító természetéből, mert sokan otthagyták vagy valaki helyre tette. Ritka egy moslék az igazi személye!
2023. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Adok neki egy esélyt, nekem csak fáradtnak és szétszórtnak tűnt. Sokan nem szeretik amit a szakember mond nekik mert nem azt mondja amit hallani akarnak, velem mondjuk valamiért nem sokan mernek élőben szemtelenkedni, pedig nagydarab és agresszív sem vagyok.
2023. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy Dani a legjobb.
2023. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!