Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológiai, biológiai...

Pszichológiai, biológiai szinten pontosan milyen elváltozásokkal és szövődményekkel jár a teljes mértékű szűz (testi flusztráció) és szeretetmentes (lelki flusztráció) életvitel tartósan?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ehhez hasonló kérdést,de ott nem fejtették ki a pontos szövődményeket,és itt nem csak a testi dolgokról lenne szó,mi történik a teljes megvonás esetében amikor semmilyen vágy nem tud kielégülni?(férfi esetében)

#szűz #pszichológia #sivárság #szűz élet #szeretetmentesség
2019. jún. 27. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem jár semmilyen flusztrációval, inkább frusztrációk jöhetnek szóba szerintem.
2019. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Frusztráció! Nem feltétlenül jár szövődményekkel, mivel a párkapcsolat hiánya még nem betegség. A szexuális vágyat es a kapcsolat/szeretet igényét is ki lehet elégíteni máshogy, ha törekszel rá. Önmagában ettől tehát semmilyen egészségügyi problémád nem lesz.
2019. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is lehet nyoma. 19 éves koromig nem volt kapcsolatom, és folyamatosan rondának, undorítónak, fogyatékosnak éreztem magam, amiért egy fiú sem akart engem. Tartósan ez önbizalomhiányhoz vezetett...
2019. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!