Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért hallok...

Szerintetek miért hallok belső hangokat?

Figyelt kérdés
Több ilyen esetem is van egyszer amikor nagyon sokat gépeztem el kezdte egy hang mondani nekem hogy ez az kattints oda csináld nyomjad. Meg egyszer olyan is volt hogy dolgoztam és egy hang elkezdett nekem beszélni és azt mondta hogy mindjárt bekanyarodik az úton egy szerelmes pár odanéztem és tényleg bekanyarodott a szerelmes pár ezután lottó számokat diktált nekem és azt mondta hogy ezt mindenképpen játszma meg de nem játszottam mert nagyon be voltam parázva. Egyik éjszaka meg arra ébredtem fel hogy beszélgetést hallok és arról szólt a beszélgetés hogy küldjék el a kuruzslónak az aranyat hogy kiszabadítjanak valakit akit halálra ítélték tehát ilyen ókori beszélgetés lehetett. Ezek mitől vannak?
2019. júl. 1. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális, szerintem skizofrenia
2019. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Liz* ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de tanultam pszichiátriát és ez nagyon úgy néz ki, hogy skizofrénia. Minél előbb menj el orvoshoz!
2019. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem is minél előbb fordulj orvoshoz!
2019. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De nagyon ritkán jön ez elő nem folyamatosan
2019. júl. 1. 14:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, basszátok bele az ideget a srácba. Kérdező nem vagy mostanság kissé feszült (illetve nem alszol kicsit keveset?). El kéne menned kicsit sportolni és nem kéne hajnalig számítógépezni. Biciklizni szeretsz?
2019. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szoktam biciklizni
2019. júl. 1. 16:48
 7/15 anonim válasza:
87%

Senki nem akarja ‘belebaszni az ideget’ , legalábbis én biztos nem. Csupán egy jó tanács hogy forduljon orvoshoz. Valószínűleg ilyen estébe énis orvoshoz mennék.

Persze kimérültség, stressz is okozhatja ezeket a hallucinációkat.Ebben az esetben szerintem kedves kérdező próbálj kicsit lazítani, többet pihenni, kikapcsolódni, esetleg valami új hobbit kipróbálni. De több betegség tünete is lehet a hallucináció, én személy szerint ezért javasolnám hogy menny el orvoshoz a biztonság kedvéért! :)

2019. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Küldtem egy linket, de törölték.

Ezt a kérdést már sokan feltették itt, a "Gyakori"-n, keress rá erre:"Van valamilyen ezoterikus magyarázata annak, hogy miért hallom egyfolytában 1 csaj hangját aki folyamatosan rólam beszél?"

Igaz, ő egy lány hangját hallja, de ugyanarról a módszerről van szó. Olvasd el a válaszokat.

És a legfontosabb: nem vagy skizofrén!

2019. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Liz* ***** válasza:
Én se akartam senkit felhúzni (habár nem tudom mennyire para amit én írok, ahhoz képest amit ő átél). Én csak azt mondom el amit tanultam és ha ebbe a helyzetbe lennék biztos én is felkeresnék egy orvost. Szerintem mindenki volt már kimerült még se hallottunk ilyesfajta hangokat. Ez csak egy vélemény, ezért van az oldal. Vagy megfogadod a tanácsom, vagy nem kérdező, segíteni akarok, semmi rosszindulat nincs bennem.
2019. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A pokolra vezető út, jószándékkal van kikövezve. Ha tanultál pszichológiát, akkor tudhatod, hogy nem szabad ráijeszteni egy amúgy is ilyedt emberre, hogy egy komoly betegséget vízionálsz neki, holott lehet tényleg csak kimerült, keveset alszik, túl sok gond nyomasztja és a szervezete ezért produkál furcsa tüneteket. Kérdező menj el egy magán pszichológushoz legalább és beszélgess el egy kicsit vele. Ő az aki erre hivatott, hogy segítsen az ilyen jellegű problémákban. Az internetet meg hagyd a fenébe, mert ez a legrosszabb, ha ott kutakodsz, aztàn kitalálsz valami diagnózist magadnak az olvasottak alapján és csak még jobban belelovallod magad, hogy valami nagy baj van ...nyugi, nincs nagy baj, de menj el beszégess erről azzal a pszichológus szakemberrel.
2019. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!