Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlin zavar enyhül egy...

Borderlin zavar enyhül egy bizonyos év után? Ez vajon az lehet?

Figyelt kérdés
Régóta gyanakszok a borderlinera,mert sokszor dühös vagyok és szorongok a gondolataimtól amit az emberek viselkedése vált ki.Nem török zúzok,de ,ha igazságtalanság van,akkor ölni tudnék és csak pörögnek a negatív gondolatok. Sokszor túl is reagálom a helyzetet és a rosszat látom minden emberben. Viszont tűzbe tenném a kezem a jó emberekért. Van,hogy megszünik ez és önmagam vagyok,de aztán hirtelen jönnek a szorongástkeltő gondolatok,hogy minek élnek rossz emberek. Sokszor ki se megyek az utcára ,hogy ne húzzam fel magam. Vagy imádok valakit. Vagy utálok.magamat nem bántom és nem félek az elhagyástól,de ez a düh kikészít. Szeretteimmel is ilyen vagyok sokszor. Túlagyalom a helyzetet és a rossz oldalárol fogom fel.Ha beszolnak valamit,akkor neki tudnék menni az illetőnek. Mintha nem önmagam lennék,mert agyalok mindig. Idegesít,hogy ez meg az miért ilyen meg olyan. Miért nem kedves jóindulatú humoros mindenki. 35/f .
2019. júl. 12. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A düh ellen szedegedhetsz bogyókat, vagy elkezdhetnél végre sportolni. Menj le a konditerembe, aztán 20-30 perc kardió (futás, lépcsőzés, vagy legalább biciklizés), aztán mehet a súlyzós edzés. Ha van boxzsák a teremben, akkor még oda is bemehetsz legalább 15 perc zsákolásra. A végén nézd meg, hogy milyen szorongató gondolataid vannak (segítek: semmilyen nem lesz)
2019. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A borderline személyiségzavar általában együtt jár a szuicid gondolatokkal, önbántalmazással. (Falcolas például). Amit leírsz, nagyon sok minden lehet: Indulatkezelèsi probléma, alkalmazkodási zavar, és még lehetne sorolni. Szakember fog tudni neked segíteni!
2019. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem minden borderline látványos, engem is belülről fal fel.


Engem az is felidegesít, hogy minden ilyenre azt írják, hogy sportolj. Honnan tudják, hogy nem sportol már valaki évek óta?

2019. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sport segìt,de nem durva mély depinél és nem mikor emésztenek a gondolatok. Edzek én is napi szinten ,de ez nem olyan egyszerű ahogy leirják.
2019. júl. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!