Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti élvezitek a szexet?

Ti élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

Lehet csak velem van a baj, de nem érzek túl sok mindent közben.

Máshogy sem tudok elmenni. Mi lehet a baj?

Így ezt csak egy feladatnak érzem részemről. :/


2019. júl. 24. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a pasiba? Gyengéd? Saját magadat se tudod élvezethez juttatni?
2019. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen. Gyengéd. Magamnak megy.
2019. júl. 24. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos puha/kicsi a pöcörő


olyat már hallottam visszajelzésként hogy fáj de olyat hogy nem érez semmit még nem. ebből gondolom


nekem volt egy olyan időszakom amikor nem ment a szex lányokkal, a stressz meg tapasztalatlanság miatt ugye. na az idő alatt szerintem jobban kielégítettem az adott barátnőket mint behatolással lehet. nagyon ráfeküdtem a nyalás/ujjazás/simogatás/masszázs dolgokra. Komoly eredményt lehet igy elérni.


Én azt gyanitom a párodnak is rá kéne erősíteni ezekre a dolgokra ha sima szex közben nem érzel semmit.

2019. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, az azt hiszem az nem túl meggyőző. Ha szerelmes lennél, azt garantáltan tudnád! Mennyei boldogság, nem bírsz 1 órát se meglenni nélküle, percenként nézed a telefonodat. Szenvedély nélkül nem kell, hogy jó legyen a szex. Ez az első komoly kapcsolatod, vagy mással is eljutottatok már idáig?

Ha még szerelmes is vagy, a formákat lehetne változtatni, pl nem közösülés, hanem kézzel vagy szájjal ingerlés. És fontos az előjáték, csak akkor hatoljon beléd, ha már kellően nedves vagy, vagyis nagyon kívánod.

2019. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kimondottan igen. Csak rá kell hangolódni, és elfeledni a napi hajszát.
2019. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Élvezni élvezem, de nem az a baromi jó érzés mint amennyire mások mondják.

Bár nem is a legalkalmasabb partnerrel voltam. Remélem változni fog még a véleményem.

Maszturbálás közben el tudok élvezni amúgy .

2019. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!