Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó lesz egyedül megöregedni?...

Jó lesz egyedül megöregedni? Ti élvezitek ha egyedül vagytok és mást is láttok szenvedni az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy sokan élvezik ha belerúghatnak a másik emberbe.Ha nincs semmije,ne legyen senkije se.Ezért nem szabad kimutatni ha egy ember rosszul érzi magát egyedül mert a másik ember már csak azért se fog összejönni vele.Nem csak a nehéz megélhetés miatt kell itt kimenni külfödre hanem azért is hogy az embernek legyen valakije.Hogy ne egyedül rohadjon meg
2018. nov. 2. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Olyan ember nincs, akinek nincs semmije. Mindenkinek vannak értékei, ettől lesz különleges az ember. A szingliséget pozitìvan is fel lehet fogni, szabad vagy, azt csinálsz, amit csak akarsz...

Nyugi, szerintem mindenki talál magának párt, ahogy majd te is, nem kell azért külföldre menni.

2018. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagyon jó lesz egyedül megöregedni, számomra az egyedüllétnél nincs jobb dolog a világon.
2018. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az egyedüllét csak átmenetileg jó.A lényeg hogy nem szabad panaszkodni hogy egyedül vagy mert élvezettel fognak belédrúgni.Ha panaszkodni kezdesz egy lánynak hogy rossz neked egyedül, azzal már soha az életben nem lesz köztetek semmi.
2018. nov. 2. 15:23
 4/17 anonim ***** válasza:

Élvezem az egyedüllétet, de az elszomorít, ha mást szenvedni látok ettől. Ha viszont ismerkednél, az tény, hogy nem szabad kimutatnod, mennyire rosszul érzed magad a bőrödben, az emberek nem szeretik, ha valaki rosszkedvű és negatív.

A külföldi munka megoldhatja az anyagi gondjaidat, de nem fogsz ezáltal automatikusan társat is találni. Sőt idegen környezetben, ahol nem ismersz senkit és semmit és esetleg még nem is az anyanyelveden kommunikálsz, akár nehezebb is lehet.

2018. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki élvezi ha mások szenvednek és az, hogy valaki nem akar a lelki szemetesed lenni az két külön dolog. Én nem élvezem mások szenvedését, de ha egy szinte ismeretlen ember elkezd arról virnyogni, hogy milyen sz_r az élete akkor abbahagyom vele a társalgást, mert nem érdekel egy vadidegen ember nyomora
2018. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, egyedül tervezek élni, és nem érdekel, mások mitől szenvednek, mást sem érdekel, nekem mi fáj, ez természetes.
2018. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül,mint egy rossz kapcsolatban..Amint elnézem az emberi párkapcsolatokat,állandóan csak a harc megy és a veszekedés,a másik hibáinak keresése,ettöl még a kedve is elmegy az embernek,inkább maradok egyedül..Már rég nem a VALÓDI értékeket keresik az emberek a másikban,sétálgatás,beszélgetés,élvezni a szellő fújását,a naplementét,megszagolni egy virágot,a természetet csodálni..
2018. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a 25%-os egy idióta.

Leírtam, hogy nem érdekel egy vadidegen nyomora, erre elkezd privátban hisztizni nekem, hogy milyen sz_r a világ...

2018. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 16:30


A te nyomorod sem érdekel senkit te nyomoronc..xd

2018. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9#

Én nem is írtam ide a nyomoromról. De azért szép visszavágás volt. Ha az óvodában lennénk és kicsit is érdekelne a véleményed akkor még lehet meg is sértődtem volna

2018. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!