Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A váll, a talp vagy a fejmassz...

A váll, a talp vagy a fejmasszázstól tudtok a leginkább ellazulni? Melyiket élvezitek a leginkább?

Figyelt kérdés
Kérlek a korotokat és nemeteket is írjátok le :)

2018. nov. 3. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a talpmasszázs jönne be. Én is tudom ezt adni a másik félnek 8tanultam), de számomra is jó hatással bír. /36F/
2018. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a vállmasszázst, de ha megmasszírozzák a vállam, mindig megkérem az illetőt, hogy a fejemet is nyomkodja. Szóval nem tudom, mennyire lazulnék el egy sima vállmasszázstól. 20L
2018. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
79%
Az én barátom él-hal a fejmasszázsért! Nekem bármimet masszíroznak az mind nagyon jólesik, de sajnos nagyon ritkán történik... pedig én szívesen masszírozok nőket, férfiakat BÁRHOL! Ugyanis masszírozást is tanultam - minden területet...:)
2018. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Váll, váll, váll :)
2018. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Fej, váll, talp, ebben a sorrendben. 47/N
2018. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezekből a váll és tanultam masszírozni. De a legjobb a teljes testes frissítő. Azt szeretem adni és kapni is. 41f
2018. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Én gyakorlatilag mindenféle (váll, hát, talp, kéz, arc) masszázst szeretek adni, amiben jó vagyok, is kapni is. Az a tapasztalatom, és az általános vélemény is, hogy sokkal jobb, ha férfi nőt, és nő pedig férfit masszíroz.

Akinek felkeltettem az érdeklődését, nyugodtan írjon privátot.

35/F

2018. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha ezek közül lehet választani, akkor váll, egyébként hát+váll+nyak. De inkább adni szoktam a masszázst, mint kapni, mert szeretik ahogy csinálom. Viszont jó lenne, ha néha viszonoznák is. :)


21/L (Nem kérek privátot.)

2019. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Az én talpmasszázsaimtól általában nagyon ellazulnak a csajok, és láthatóan élvezik...

De külön kérésre úgy is tudok kényeztetni, hogy kifejezetten felizguljanak tőle. ;)

2019. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
A fej. Az nem fájna. A vállaim annyira rossz állapotban vannak hogy még egy baráti megszorítástól is összefosnám magam. Mondjuk mielőtt ennyire szétmentek, a váll /hátmasszázs volt a kedvenc. (mind3 formához volt szerencsém profiktól, egy időben rendszeresen.. Visszasírom azokat az éveket)
2019. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!