Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol van, hol nincs a menstruác...

Hol van, hol nincs a menstruációm, de mitől?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek több éve. Második héten kimaradt egy szem, de pótoltam a betegtajekoztato szerint. A harmadik hét második fele óta pedig hol van, hol nincs vérzésem. Mármint reggel verzek, délután semmi, vagy épp fordítva. Folytattam a gyógyszert orvos ismerősöm tanácsára, mivel csak 3-4 szem volt hátra.

Ma kellett volna megjonnie, meg is történt, de igy estére ismét semmi vérzésem nincs... Mitől? Volt már valakinek ilyen?

(Nőgyógyászatra csak augusztusra kaptam időpontot.)



2019. júl. 25. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Hát én a helyedben megkérdezném a patikusokat meg telefonon a háziorvost. Nyilván több tippjük van.

Meg elmennék magánba hasi ultrahangra.

2019. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Neked több éve nics menstruációd, ugyanis fogamzásgátló tablettát szedsz. A szünetben megvonásos vérzés kezdődik. Mivel kimaradt egy szem, nem vitted be a szükséges hormonadagot, totálisan összezavarodott a szervezeted, és köztes vérzésed is lett. Szedd a gyógyszert, mintha nem történt volna semmi. A következő levél alatt már valószínűleg nem lesz köztes vérzésed, és utána a megvonásos vérzés is normális lesz.
2019. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Vagy állj át nem hormonális fogamzásgátlásra, és pár hónap múlva kiürül belőled ez a szutyok. :-(
2019. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!