Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szedett már valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok?

jan. 16. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
Az a tapasztalat, hogy mindenkire máshogy hat. Elkezded, meglátod, hogy hát rád.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 17. 18:06 Privát üzenet
*hogy hat rád

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 17. 18:06 Privát üzenet
Én 2-3 évig szedtem 18-20 évek korom között (most 24). Semmi bajom nem volt tőle, jól védett, csak valamiért egy idő után gyengének bizonyult (a doktornő szerint azért, mert vékony voltam abban az időben és azért ezt írta fel), mert szedés alatt is többször pecsételős vérzésem lett és amikor ez nem akart elmaradni, hanem inkább sűrűbb lett, visszamentem a nőgyógyászomhoz, aki felírta a "nagy testvérét" a Yadine-t, amiben az egyik hormonból egy nagyon kicsivel több van. Azóta ezt szedem, maximálisan meg vagyok vele elégedve, nincs semmi mellékhatása, már az én szervezetemre szerencsére és elmúlt a pecsételő vérzés. :)

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 18. 10:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Yasminelle fogamzásgátlót szedek, lehetséges hogy gond lesz abból, ha 7 nap helyett csak 1 nap szünetet tartok?
Yasminelle fogamzásgátlót szedek, csütörtök és péntek este elfelejtettem bevenni, mit kéne csinálnom? 17/L
Yasminelle fogamzásgátlót el kezdtem újra szedni a levél felénél tartok multhéten meg jött 5napig menstruáltam ma pedig barnázom mitől lehet? Terhes nem lehet?
Aki fogamzásgátlót (Yasminelle) szed, az mennyire ugyanabban az időpontban veszi be a gyógyszert?
Yasminelle fogamzásgátlót szedek már 5 hónapja. Most először nem jött meg. Valaki tud segíteni, hogy miért lehet ez?
Yasminelle fogamzásgátlót el kezdtem újra szedni a levél vegenel tartok multhéten meg jött 5napig menstruáltam ma pedig barnázom mitől lehet? Terhes nem lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!