Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Yasminelle...

Szedett már valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalat, hogy mindenkire máshogy hat. Elkezded, meglátod, hogy hát rád.
2019. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*hogy hat rád
2019. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2-3 évig szedtem 18-20 évek korom között (most 24). Semmi bajom nem volt tőle, jól védett, csak valamiért egy idő után gyengének bizonyult (a doktornő szerint azért, mert vékony voltam abban az időben és azért ezt írta fel), mert szedés alatt is többször pecsételős vérzésem lett és amikor ez nem akart elmaradni, hanem inkább sűrűbb lett, visszamentem a nőgyógyászomhoz, aki felírta a "nagy testvérét" a Yadine-t, amiben az egyik hormonból egy nagyon kicsivel több van. Azóta ezt szedem, maximálisan meg vagyok vele elégedve, nincs semmi mellékhatása, már az én szervezetemre szerencsére és elmúlt a pecsételő vérzés. :)
2019. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!