Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betéttel a tengerben lehet bajom?

Betéttel a tengerben lehet bajom?

Figyelt kérdés
Először vagyok tengerparton és ahogy ideertunk megjott. Nem akartam bemenni a vízbe csak napozás céljából mentem le a strandra. Van egy gumimatracunk és felfekudtem ra. Beleborultam a vízbe de már mélyen voltam sok idő volt menni. Anyukám az mondta nem lehet bajom ha bent maradok szvl maradtam meg egy órát a vizben. LEHET VALAMI BAJOM??

2019. júl. 26. 22:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 én senkit nem pontoztam le meg csak most olvastam el a valaszokat.
2019. júl. 28. 18:39
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye a sós víz miatt. Viszont, ha otthagytad az eláott betétet, főleg,ha már volt is benne, akkor van rá némi esély.

Ne vedd nagyon a szívedre, nyilván nem direkt mentél betétestől a vízbe! Ilyen balesetek sokszor elő fordulnak. Egyszer én is estem már bele vízbe úgy, h betét volt rajtam. Házi buli volt, megcsúsztam, és beleestem a medencébe. Azon kívül, h a betétem megszívta magát, és vagy 3 centivel lentebb volt a bugyim közepe, ssmmi baja nem lett a víznek, pedig az egy kb 5m atmérőjű medence volt. Ha került is belepar csepp, a klór fertőtlenítette. A te esetedben meg a tenger több milliószór akkora, szóval, ha netán került is bele a véredből, az most szó szerint csepp a tengerben! :)

Egyébként meg akik itt oltanak, valószínűleg nincsenek tudatában, h nagyon sokan pisilnek bele a vízbe, és az pedig nem pár csepp, hanem elég tetemes mennyiség. Engem ez a dolog jobban zavar a strandon, mintha pár csepp vér van benne... De persze kinek mi....

2019. aug. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy anyukád (is) leszarja a saját gyereke egészségét, az a ti dolgotok. De! Hogy a többi fürdőzőre se vagytok tekintettel, na az a bunkóság! És igen, lehet mondani, hogy a tengerben élő állatok vére meg stb, de az ott természetes. A te menzeszed betétestől nem való a vízbe. SEMMILYEN VÍZBE!!
2019. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!