Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálak ha pont akkor...

Mit csinálak ha pont akkor jön meg mikor a tengerben vagyok? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Első utam a tengerhez és nem szeretném kihagyni, de mi van akkor ha pont a tengerben fog megjönni és mindenki látja hogy jön belőlem a vér?

2018. aug. 12. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudod hogy megjöhet, tegyél fel tampont, ne legyél már ilyen életképtelen.
2018. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció kezdetének vannak jelei. Tampont szarazon semmiképp se tegyél fel. Felszívja az összes természetes nedvességet a hüvelyben, kiszárítja a nyálkahártyát, eltávolításnàl felsérti a hüvelyt, és sok fertőzést lehet így összeszedni. Legyen nálad tampon és betét a parton. Amikor tengerparti nyaralásra vártam a vérzést, nálam is volt ilyen csomag. Minden fél óra után kijöttem a vízből ellenőrizni, hogy vérzek-e. Az utolsó nap már görcsöltem, így tudtam, hogy nemsoká tényleg el fog kezdődni.
2018. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Beállt már rendesen a menstruációd? Azért ezek lényeges dolgok.

Én nem tudok tampont használni így gyógyszerrel toltam el. De ha fiatal vagy, akkor nem mondanám meg neked, nem tesz jót.

18/L

2018. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!