Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás, negatív...

Hüvelygyulladás, negatív tenyésztés?

Figyelt kérdés

Volt már valkinek hasonló?Tünet: égő érzés a hüvelyben és kívül is.Kevés fehér néha sárgás folyás.Viszketést nem tapasztalok,csak is ég ami nagyon kellemetlen.Most ott tartunk,h citológia eredményre várok.Mint írtam a hüv.váladék tenyésztés negatív lett.Urológián is voltam,vizelet tenyésztés szintén negatív.Így nem is kaptam rá még semmilyen gyógyszert,hüvelyflóra kúpot javasolt a doki.

Van bacin,gombán kívül ami ilyen tüneteket okozhat?Pl vírus vagy más amire külön tenyésztés kell? Már volt ilyen felfazásos panaszom,akkor is negatív volt minden eredmény.Sokáig tartott (hónapokig)és nagyon nehezen múlt el.


2019. júl. 27. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Hüv.flóra visszaállítót használom is rendesen.Már többfélét is kipróbáltam,de nem nagyon érzem,h ettől jobb lenne.
2019. júl. 27. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Élsz nemi életet? A partnered is ki volt vizsgálva?
2019. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostanában hanyagolva van,igen a partnerem is kivizsgálták és nem találtak semmit.
2019. júl. 27. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi okozta?
2023. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!