Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
junius eleje ota 2 x faztam fel 2 het szunet volt kötzük antibiotikum utan ugy bereztem h az inger mintha nem mulna de nem mondott semmit a doki csak h igyak sokat.. Azota volt 2 het szunet mintha elmult volna most 5 napja megint erzem az ingert fajndalom nincs mint a felfázások első napjain. Féllek h örökké igy marad.
2019. júl. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztés volt?
2019. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
felfázás ota van ez terhesseg kizárva:( nem csinalt tenyesztest csak ugy felirt antibiot pedig kértem tőle. Csak nem tudom mitől lehet ez es nagyon zavaró:(
2019. júl. 28. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szex után szoktál pisilni? Iszol eleget? Nem pang a vizeleted a hólyagban sokáig?

Én szednék a helyedben áfonya tartalmú vitamint, C-vitamint és ha megint felfázol, Munoralt írass fel (nekem 3x is segített már).

2019. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szex utan pisilek igen , és napi 3- 4 litert megiszom miota voltak a felfázások egymas utan. És monoralt kaptam először 2 csomagot is de hat a fajdalom mint irtam megszunt de az inger maradt?!:(

Pedig 3 eve mikor legutobb felfáztam ezeken kivul az segitett..

2019. júl. 28. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nolicin vált be. Mikor bevettem az első szemet kis idő múlva használt is. Jah és mellé medveszőlő levél teát is ittam meg tőzegáfonya vitamint szedtem. Azóta se volt ilyen bajom.
2019. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj vissza a dokihoz, kérj tenyésztést!

És napi 4 liter víz, 3-4 gramm C-vitaminnal

2019. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én fiú vagyok de nekem is volt hasonló ülj sokat minél melegebb vízbe, akár forralj is és azt IS öntsda fürdővizedbe...

Az mulassza el szép lassan és valszeg kialakulhat vesehomok kō bármi amiért sok folyadék kell...

Tartsd MELEGEN A VESÉD ÉS FENEKED ÉS MINDIG 0-24 BE ZOKNI (alvâs mindennél ha tudod) ... mert iszonyatos fájdalmaid lehetnek ha nem mulasztod így el... (a vesekövet előzted csak meg és azért érezted hogy ez így okés elmúlt de nem... Ez sajna nem ilyen...

22/F

2019. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!