Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Csak olyan...

Mi lehet a bajom? Csak olyan írjon aki tud segíteni, megyek orvoshoz, csak sokára kaptam időpontot

Figyelt kérdés
A két mellem között feketedés van, és két gumó. Először azt hittem, hogy belső pattanás, de folyamatosan fekete színű és eddig nem volt váladéka, de 2-3 napja jött belőle átlátszó valami. Tegnap pedig nyomásra vér jött belőle. Szerintem nem tiszta vér, mert nagyon halvány piros a színe, majdnem hogy narancssárga, ahogy nyomogattam úgy jött a váladék, a dudor mérete csökkent, mintha az a folyadék lett volna benne. Remélem nincs komoly bajom.

2019. júl. 17. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretnélek megijeszteni, nálunk még túl friss a dolog egy családtagomnál. Májusban voltak neki ilyen tünetek, voltak vizsgálatok, és hát sajnos nem jó hírek. Nem sokára műtik, utána kezelés. :( Neki mell fölött volt a dudor.
2019. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Hova kaptál időpontot?

Azonnal menj háziorvoshoz, ha indokolt ő sürgősségivel beutal a megfelelő helyre.

2019. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
NEM szabad nyomogatni! Miért nyomogatod? Lehet hogy tályog.
2019. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászatra kértem időpontot, de 2 hét múlva adtak időpontot. Azért nyomogattam, mert kiváncsi voltam, hogy mi lehet az, és így hogy úgymond "kinyomkodtam" belőle a váladékot, szinte teljesen visszalapult, és csak fekete mostmár icipici dudorral.
2019. júl. 17. 15:58
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%

Sajnos ez így működik nálunk. És akkor kérdezem én, hogy az ember hogy oldja meg azt, hogy azonnal forduljon orvoshoz az, aki szokatlan dolgot tapasztal? Mert ugye ezt hangoztatják mindenhol, csak éppen 2 hetet meg van ahol 2 hónapot kell várni egy vizsgálatra.

Én a helyedben háziorvostól mondjuk kérnék sürgős beutalót a klinikára, vagy ahová tartozol, ezzel nem igazán jó várni.

2019. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért vagy beszarva, ha tudod, hogy betokosodott pattanás?
2019. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen, lehet pattanás,kelés, tályog,ciszta stb. Engem csak a feketés elváltozás aggaszt, mekkora ez a két "gumó" kb?
2019. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Engem is a fekete jelző az ami aggaszt ebben. Remélem semmi komoly, ez is lehet, de ezzel nem jó várni. Én is a napokban voltam, azt mondták ez nem jó így, bár jóindulatú, de legalább tudom, hogy mi lehet az. Persze sajnos nem mindenkinek sikerül azonnal vagy belátható időn belül ezt megoldania, ilyenkor persze stresszes az ember. Én egyébként olyan vagyok, hogy ilyenekkel nem viccelek, ha államiban sokat kell várni, akkor megyek magánba, nekem megér annyit, egy szűrővizsgálat nem vészes és legalább a kezelésig, ha az kell, akkor már nem vagyok frusztrált annyira.
2019. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy másik fórumon már írta ma, hogy pattanás.

Akkor nem értem itt mire jó ez a hiszti.

2019. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nagy akkora mint egy nagyobb méretű pattanás.


Senki nincsen beszarva, csak megkérdeztem hátha valaki járt már így, ha nem tudsz normális lenni akkor inkább maradj csendben.


Amúgy meg.. Ha neked ez csak hiszti, akkor mit keresel itt??????? Akkor tűnj innen és olvasd azt ami érdekel téged. Szép napot.

2019. júl. 18. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!