Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mi bajom van?

Most akkor mi bajom van?

Figyelt kérdés
Sárga folyást vettem észre. Biztos, hogy tripper, vagy valami ilyen nagy baj? Orsvoshoz nem megyek, az hétszentség, semmitől sem rettegek jobban, a múltok már a kocsiban elájultam. 2 ötnapos antibiotikum kúrán vagyok túl, nem nemi indokból. Fel is voltam fázva. Most sárga folyást találtam a bugyimban, nem szagoltam. Pár napja jött elő. Először azt hittem, hogy pecsételő vérzés, mert 2 éve fogamzásgátlót eszem és ugye azt az antibiotikum iktathatja, függetlenül attól, hogy végig pontosan szedtem. Most mi bajom lehet? Biztos, hogy ilyen komoly nemi betegség, vagy el is múlhat magától is?

2019. júl. 28. 21:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja , és kicsípődött a gátam, fáj, meg érzékeny, nem gennyes, nem vérzik. De ez lehet, hogy szex miatt van (gumi volt). 19/L
2019. júl. 28. 21:25
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A fog.gátlót csak fel kell íratnod nem? Elég nagylány vagy már ahhoz hogy orvoshoz menj a problémáddal.

Legalább ph visszaállító készítményt használj ha már antibiotikumot szedtél. A szexet meg hanyagold amíg panaszod van és csak akkor folytasd ha orvoshoz menni is elég felnőtt leszel.

2019. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem mész orvoshoz akkor meg ráérsz szenvedni nem? Engem legalább is nem érdekel.
2019. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem segítséget, nem lehet megérteni ? Ha lenadzást akarnék anyámhoz mennék. A foggátlót is ő kéri mindig, mert eü dolgozó és navy kedvezménye van rá...
2019. júl. 29. 05:33
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyunk orvosok, nem tudhatjuk mi a bajod. Ne a gyakorin diagnosztizáld magad, menj csak el szépen orvoshoz. Nem a legjobb buli, tény, de nincs benne semmi vészes. Most, hogy már nemi életet élsz, egyénként is esedékes a rákszűrés.
2019. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Az én barátnőmnek volt olyan, hogy méhgyulladása volt de ez mind a "méreteim miatt" vagy is itt ott valszem megnyomogattodott ben és aztán fáj fehér folyâs égő érzés...


Viszont a gát nàllumk nem volt és bárhogy félsz a dokitól mert meddő leheteszt tőle... Mi se szeretjük az urológiát meg a bōr enemibeteg ápolót mert szarrá aláznak az orvosok...öhhmmm öhhmmm


De sajna szükség van dokira ilyenkor...

2019. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem megyek orvoshoz
2019. júl. 29. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ne menj. Mégis miféle segítségre számítasz?

A legkisebb bajtól - ami a ph felborulása (és ez nem jár gáttáji érzékenységgel, tehát valószínűleg nem ez a bajod) a súlyosabb problémáig bármi lehet pl. fertőzés, gyulladás - ezek pedig kezeletlenül szövődményesen gyógyulhatnak, ami nem feltétlenül azonnal okoz problémát, csak később mikor pl. gyereket szeretnél de hegesedés vagy egyéb miatt nem lehet. Az orvos dolga ezt diagnosztizálni és kezelni.

Ha itt lenne erre megoldás, senki nem menne orvoshoz és szükség sem lenne rájuk. Ez nem kioktatás, ezek tények...

Anyukád helyében meg biztos nem szereznék be neked fog.gátlót hanem szépen elkísérnélek orvoshoz míg meg nem szokod és egyedül is mégy. Ide eredményez ha szépen kitörlik a kis hátsód hogy még a gyógyszerért sem kell megjelenned. Mondom ezt eü. dolgozóként.

A buta kislányok viselkednek így, akik nagylányost akarnak játszani.

32/N

2019. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez sztem egy közönséges kevert fertőzés. De ha dokihoz nem akarsz menni, nincs mit tenni.
2019. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%
Ha semmi kép nem mész orvoshoz. Akkor patika és betadinos hüvelykup.alkalmazasat kérdezd meg. De ez mindent kiírt. És utánna ph visszaállítására valamilyen tejsavas készítmény. Azért a továbbiakban rákszurésre legalább járj.
2019. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!