Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka szoktatok betétet...

Éjszaka szoktatok betétet cserélni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.Én éjszakára ha erős a vérzésem,akkor teszek egy normál tampont és egy éjszakai betétet,biztos ami biztos.Nem szokott baj lenni de jártam mar úgy hogy reggel felkeltem,betétem nem volt csak tampon és ahogy WCre indultam ömlött a "felgyülemlett" vér végig a lábamon.De te ismered a tested,hogy milyen a menstruaciód
2019. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha épp felébredek és ki kell mennem és úgy ítélem meg, hogy nem ártana, akkor igen. De nagyon ritkán ébredek fel éjszaka, úgyhogy nem jellemző.

Ha a kérdést úgy értetted, hogy szándékosan beállítok-e ébresztőt, hogy éjjel kicseréljem, akkor egyértelműen nem a válasz

2019. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve ritkán ébredek fel éjszaka, akkor sem azért, mert ki kell mennem, szóval olyankor sem szoktam felkelni, mikor megvan. Szándékosan meg pláne nem állítok ébresztőt, nekem nem kell éjszaka cserélni.
2019. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták fel az éjszakai betétet. :D Nekem erős vérzésnél is elég egy normál betét. Este fürcsi után ráteszem a bugyira aztán reggel kicserélem. Reggeli pisilésnél meg kijön a felgyülemlett vér, ami esetleg nem távozott az éjszaka.
2019. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég erős vérzésem szokott lenni és amíg betétet használtam, az első 1-2 nap mindig fel kellett kelni éjszaka cserélni. Mióta váltottam intimtölcsérre, már nem kell.
2019. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem kelek fel azért, h kicseréljem. Ha mondjuk ki kell mennem pisilni, es látom, h elég leharcolt állapotban van a betétem, akkor kicserélem. Nekem általában bírni szokta az éjszakát a betét.
2019. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!