Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyókúrátol menstruáció...

Fogyókúrátol menstruáció kimaradás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok elkezdtem fogyókúrázni április eleje óta, sikerült eddig leadnom 15 kg-t, 80 kgról 65re fogytam. 1 hónapja tartom ezt a súlyt. Normálisan eszek. Utoljára április 7.én volt mensim, azóta nincs lassan 4 hónapja. Változást magamon a hajhulláson kívül nem vettem észre. Holnap megyünk vérvételre. Abból kideríthető hogy mi a bajom? Étrend kiegészítő gyógyszereket kilehet kerülni hogy meg jöjjön? Nem szeretnék visszahízni, csak természetes úton visszahozni. Egyébként fiúval még nem voltam együtt ha ez befolyásolható valamit. Kérlek segítsetek, aggódom!

2019. júl. 29. 18:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy ezzel elkell menni nőgyógyászhoz? Úgy tudom nem ritka eset hogy nőknél fogyókúránál kimaradhat a mensi. Esetleg valakinek tapasztalat hogy hogy hozta vissza?
2019. júl. 29. 18:36
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
65 kg-os testsúly nem indokolja a menstruáció kimaradását. Menj orvoshoz.
2019. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!