Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dienille fogamzásgátló,...

Dienille fogamzásgátló, menstruáció kimaradás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából 5 évig szedtem a jangee fogamzásgátlót, de az orvos javaslatára 2 hónapja áttértem a dienille-re. Az ő elmondása alapján kezdtem el szedni, tehát a 7 napos szünet után folytatólagosan, mintha csak a másik lenne.

Ez idő alatt nem jött meg és úgy érzem, hogy ebben a hónapban sem fog, mert napok óta késik.

Terhességi tesztet természetesen vettem már, nem a terhesség áll a háttérben. Valakinél hasonló tapasztalatok?



2019. jún. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Hogy jött volna meg? Hát pont az a lényege, hogy a szünetben jön meg. Nem tartottál szünetet, tehát nem jött meg. Egyébként fogamzásgátló tabletta szedése során nincs menstruáció. Megvonásos vérzés van, amit a bevitt mű hormonok irányítanak.
2019. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
“Tehát a 7 napos szünet után (...)”, tartottam szünetet, nyilván.
2019. jún. 24. 23:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy megvonásos vérzést eredményez a fogamzásgátló szedése, remélhetőleg minden nő hasonlóképp van ezzel, aki tabi szedésére szánja magát. De köszi az infót! :)
2019. jún. 24. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!