Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ultrahangon találtak a mellemb...

Ultrahangon találtak a mellemben egy csomót. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már egy ideje érzem a mellemben a csomót. Még márciusban voltam nőgyógyásznál, említettem neki, ő akkor nem tapintotta ki. Tény, hogy akkor még kisebb volt, de mostanra már 2 cm-es lett.

Szerdán vesznek mintát.

Akinek volt már hasonló tapasztalata, az leírná, hogy mi hogyan megy?



2019. júl. 29. 18:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem említeni, hogy 2-3 hete kezdett el fájni.

Kívülről semmiféle változás nem látszódik a mellemen.

2019. júl. 29. 18:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom, hogy borzasztóan nehéz, de várd ki a biopszia eredményét.


Sajnálom, hogy ezt kell átélned, tudom borzasztó, de nagy esély van rá, hogy csak egy jóindulatú csomó.

2019. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha jó indulatú csomó, azt is kiműtik, igaz?
2019. júl. 29. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Unokatesómnak rengeteg volt. Sőt, nagyon sok nőnek vannak jóindulatú csomói.


Hány éves vagy?

2019. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Múlt héten töltöttem a 23-at.
2019. júl. 29. 19:57
 6/10 Blau Kind ***** válasza:
100%
Ha fáj, az csak jó. Lehet sokminden: ciszta, jóindulatú daganat, emlővezeték - tágulat is... A rákos elváltozások általában látszanak: narancsbőr, váladék a mammae-ból. Egyébként nem szoktak mindent műteni. A jóindulatúak nagy méretekkel is ott maradhatnak, ahol vannak. Pl. hemangiómák a májban csak 10 cm felett műtendőek egyesek szerint. Kettesek szerint persze nem...
2019. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mai napon konzultáltam egy sebésszel, elindítottuk a folyamatot, mennem kell mammográfiára és vesznek mintát.

Ennek eredményétől függetlenül is kiműtik majd, de mindezen túl kell esnem.

Nehezen bírom lelkileg. Nem is magam miatt aggódom, hanem a családom miatt, tudom mennyire megviseli őket. Egyszerűen felemészt a dolog, s az, hogy még várni kell. :(

2019. júl. 30. 15:59
 8/10 anonim válasza:

Ne stesszelj, görcsölj rajta, az rondíthat az eseten.

Kitartást!:)

2019. aug. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom a fejleményeket. Jó indulatú volt, még augusztus 21-én kiműtötték, mert gyorsan nőtt és fájdalmas volt, s mostanra olyan, mintha semmi nem történt volna. A helye sem látszik. :)
2019. okt. 6. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök :) sejtettem hogy így lesz :)
2019. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!