Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan megyek nőgyógyászhoz...

Hamarosan megyek nőgyógyászhoz, és hogyan lehetne szépen megfogalmazni azt a szót hogy "punci puki"?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek hozzá. Most pedig ez alkalommal mindent elakarok neki mondani, megkérdezni magammal kapcsolatban. De ez a szó ezt valami jobb szóval szeretném megfogalmazni, olyannal ami nem ilyen kínos.
2019. júl. 29. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szex/torna/akármi közben levegő távozik a hüvelyemből, ami kellemetlen hangot ad".

De egyébként nem fog tudni vele mit kezdeni, intim tornázz.

2019. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom. Legalábbis olvastam róla hogy azt kell csinálni, de én most tenyleg mindenre rá akarok kérdezni, illetve elmondani.

Köszönöm a válaszod. :)

2019. júl. 29. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor remélem hasznos volt a válasz és amit írtam, elfogadható verzió. De egyébként elhiheted, a nőgyógyász a puncipukit is megérti:D Már semmin se lepődnek meg.

Magam is egészségügyben dolgozom, néha olyanokat hallok, hogy igen csak kikívánkozna egy harsány kacaj...:D

2019. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyaltalan nem egy rendellenes dolog, nem tudom szebben elmagyarazni, szex kozben kitagulsz es ahogy "tomnek" bemegy a levego, de annak ki is kell ugyebar jonnie, ilyenkor jon ez a hang.

Az a fiu/ferfi aki nem teljesen analfabeta tisztaban van azzal, hogy ez egy termeszetes dolog, nem fog erte lenezni, nem fog elmenni a kedve stb.... mi jokat nevetunk rajta mikor jon ez a hang

2019. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondolom hogy megértené úgy is, de azért nem szeretném magam kinevettetni. így is mindig elvörösödök ha ilyen dolgokról kell beszélnem.:)


Igen mi is nevetni szoktunk rajta, vagy éppen már nem mondunk rá semmit. Szerencsére a párom teljes mértékben megértő ilyenekben. :)

2019. júl. 29. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj en is kerdeztem mar az enyemtol cifrasagokat 😂 az a dolga, hogy tajekoztasson. Bar mivel azt magat tudod hogy ez termeszetes stb ugy terj ra a kerdesre "valoban segit e a torna a vaginalis szel jelensegen"
2019. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Hülyeség amit kérdezni akarsz, amúgy sincs hozzá köze.
2019. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülyeség? Nőgyógyász, szóval van köze hozzá.
2019. júl. 30. 13:36
 9/9 anonim válasza:
49%
Hülyeség, nincs köze hozzá, mivel nem tud ellene tenni és tanácsot se tud adni. Hacsak nem direkt akarsz a nőgyógyászoddal beszélni erről. De akkor beteg vagy fejben... Régi kérdés, de felb.sz, ha valaki hülye.
2021. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!