Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Hüvelygomba lehet?

SOS! Hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés

Volt már hüvelygombám régebben, 1db canesten kúptól el is múlt meg előtte még kenegettem, kb ugyan ezek voltak a tünetek, csak most intenzívebben vannak jelen. Kipirosodott szeméremajkak, viszketés kívül-belül (most inkább belül, mellé diszkomfortérzés, fehér túrós váladék, amit mostanra barnás-véres kísér, ami nem tudom hogy mi miatt van, de az is lehet higy kezd megjönni, mivel össze vissza menstruálok. Vasárnap este óta 3x kentem, tegnap este használtam egy kúpot, de egyenlőre semmi és megőrülök. Mennyit várjak, hogy javul-e?

Valamint olyan érzésem van, mintha lenne valami a hüvelyemben, ez normális? Tapasztalatok ilyen téren?

Köszönöm a NORMÁLIS!! válaszokat, szép napot mindenkinek!:)


2019. júl. 30. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen ez gomba lehet.


Ha egy kúp nem segít akkor vedd a 3 dbost. Plusz a krém kiegészítőnek.

2019. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi! :)

Egyébként menzesz alatt is ér valamit a kúp? Lehet úgy használni?

2019. júl. 30. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Huhh canestent nem tudom, szerintem lehet, főleg ilyen gyenge napon. Amúgy lehet nem menses lesz, hanem a gomba felmarta és amiatt van ez. Mondjuk menstruáció alatt sem ritka a gomba.


Lehet kapni multigyn actigelt. Nekem az állította teljesen helyre a dolgokat anno, mikor strandon elkaptam. Nagyon jó megelőzésre is, azonnal enyhíti a tüneteket. Ahogy túl vahy a kúpokon, akkor kezd el ezt használni, hogy vissza ne fertőződj. Nekem bevált, azóta sincs semmi bajom.

2019. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát a 3 kúp után használjam azt? Nem tudom mi ez, nem tudom megállapítani hogy mitől van a vérzés... :( nap végére csak kiderül..
2019. júl. 30. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp és akkor nem fogsz visszafertőződni. Enyhe gombás fertőzést amúgy önmaga is képes kiirtani, bakteriálisat meg teljesen, szóval tényleg isten áldása :D


Alapból is javasolt a nőknek szex után, menstruáció után, strandok vagy nyilvános mosdó után, meg úgy általában hetente 1x megéri használni. A gyulladásokat is helyrehozza.



A lactofeel is jó egyébként, csak én azt azért nem szerettem, mert nagyon folyékony, csak este lehet használni.

2019. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon kedves vagy :)
2019. júl. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!