Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata villanófényes szőrtelenítőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos, habár találtam véleményeket ezzel a termékkel kapcsolatban, de nem sokat olyan oldalakon, amik hihetőek is. A Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítővel találkozott már valaki?

Mik a vélemények róla? Vagy tudtok olyan villanófényes szőrtelenítőt mondani, ami a saját tapasztalatok alapján működik? Leginkább 3 területre szeretném használni, láb, hónalj és bikinivonal.


Köszi :)



2019. ápr. 30. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ismerem.

Másikról tudok véleményt mondani: Philips lumeat használok, így bő egy év után mondhatom, hogy tényleg működik nekem. Világosabb bőr, sötét szőr, eleinte azt hiszem olyan 8 alkalommal használtam két hetente, foltokban kezdett "hullani"(minimális húzásra kijött pl.a szőrszál), illetve nem kinőni. Kb. 95%ban hatott, de ahol kinő egy-egy szál, az is világosbarna pihe csak(szemben az eredetileg szinte fekete, erős szőrszálaimmal), azokat egy csipesszel kikapom, ha épp úgy van.


Azóta fenntartásként 6-7 hetente átvillantom, közben semmit nem kell csinálnom vele.

Nekem maga a módszer hatalmas csoda, előtte mindig kínkeserves volt a szőrtelenítés, pedig amúgy nagyon zavart mindig is a szőr.

Pl.este leborotváltam, reggelre már szúrt mint a fene, a bőröm se bírta, viszketett, égett. Epilálásnál, gyantánál rengeteg szőrbenövés. Állandó szőrtüszőgyulladás, gennyes, hetekig gyógyuló sebek. Nyáron is hosszúnadrágban jártam szinte mindig, mert vagy szőrös voltam, vagy durván sebes. Amióta a kezelések előtt sem kell már borotválnom (az alap kezelések előtt ugye kell), egyetlen gyulladt tüszőm sincs.

Az egyetlen hátránya számomra, hogy abszolút nem látszik hol villantottál már vele, szóval oda kell figyelni, ne maradjanak ki területek.

De a legjobb beruházásom volt komolyan.

2019. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem fejeztem be a kezeléssorozatot, Silk'n Jewel XL-t használok (300k villanás). Lehet a gép gyenge, vagy rosszul használtam, de így 4-5 kezelés után látom, hogy működik. Szerdán borotválom és pénteken villantom. Utána pedig látszódik, hogy ahol jártam: nincs szőr :)

Lényegében foltos.

Szemüveg ugyan nem kell hozzá, de villantásoknál nem szoktam odanézni. Egyébként, ha alaposan csinálod rohadt sok idő. Kis jelöléseket szoktam tollal, vagy bármi egyébbel (talán fehér szemceruza a legideálisabb) tenni, és lábon kőrkörösen felfelé haladok. Így minimalizálom az átfedéseket, illetve kihagyásokat. Volt ahol többször is jártam és bírta a bőröm (5. fokozat, fehér bőr) Hónaljon pl eddig eredményt nem igazán láttam, de lehet csak hosszabb idő.

Kezelések előtt és után elvileg nem igazán ajánlott a napfény, így én a gép beszerzését inkább ősz felé tenném. Nyárra pedig már az én tendenciám alapul véve: nem sok bajod lesz a szőrrel.

2019. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)


Utána fogok nézni ezeknek a gépeknek is, előbbit már én is néztem korábban, utóbbiról viszont még nem igen olvastam.

2019. máj. 2. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2. vagyok

Annyi javítás, hogy 150k villanás. (nem tudom miért 300k-ra emlékeztem)

Ha kb 3 másodpercenként villant 5-ös fokozaton, akkor ha jól számolom kb 125 óra kezelési idő :)

Helyenként elég sok idő mire bármi is látszódik, így ha teheted próbálj inkább egy erősebb, illetve több villanásos gépet venni. Természetesen amennyit még nem sajnálsz kiadni. Annyi, hogy egy ilyen készüléket mégiscsak hosszú távra vesz az ember, így hosszú távon megéri. Nem mondom, hogy ezt nem ajánlom, mert működik, csak valóban sok idő a kezelés(főleg ha alapos), eredmény is, a villanások száma pedig véges.

Ja és sikerült már kissé szembe villantanom magam... fél óráig piros folt volt előttem (konkrétan a kezelőfejet láttam), bárhova néztem. Pont villantott, mikor nem érintkezett teljesen.

Azóta inkább napszemüveggel csinálom, vmennyit még pluszban véd.

Maradandó károsodás nem lett, de kissé beparáztam :D

2019. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!