Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tampont használok a vízben...

Ha tampont használok a vízben nem fog átázni?

Figyelt kérdés
Életemben elősször használnék tampont, itthon, ilyen normál méretű van. Úgy hallottam, hogyha strandon vízbe szeretnék menni, csak tamponnal lehetséges. Biztosan nem fogom átvérezni? Ez 100%? Mert ha még nyílt vízbe mennénk, aminek sötétebb a vize, ott talán nem látszódna annyira. De ez ugye sttand... Medencékkel. Van amire figyelnem kell majd? (Pl. Kicsúszik-e, vagy nemtudom...)
2019. júl. 31. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan cserélni kell, ha kijössz a vízből, így nincs gond, viszont ilyenkor sokkal nagyobb a fertőzésveszély, szóval én ha lehet biztos kihagynám. De ez én vagyok. És ha nagyobb mennyiségű vérzésed van, ki tudja, nem biztos, hogy a tampon mindent bent fog tartani.
2019. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nemtudom... Ha mindenképp ez a megoldás, akkor kihagyom. Azért akartam mindenképpen menni, mert tesóm mikor hazajött tavaly Németországból, akkoris pont megvolt (és gyerekkorunk óta közös "hobbi" hogy nyáron minél több strandra elmenjünk) és holnap érkezik. Ha többe nem is, legalább egy napra szerettem volna menni.
2019. júl. 31. 19:31
 3/6 anonim válasza:
100%
Èn ilyen esetben úszó tampont használok, eddig még nem volt semmilyen gond. Nem történt baleset és nem is szedtem össze semmit
2019. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakran használok tampont a mindennapokban. De azzal sem merek soha vízbe menni. Nem ér ennyit nekem, hogy állandóan ezen aggódjak.
2019. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan menj el strandra, minden vízből kijövetel után cserélsz, nem lesz semmi probléma.
2019. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Használhatsz probiotikus tampont is.

[link]

2019. aug. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!