Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdőként egyszerre ob super...

Kezdőként egyszerre ob super tampont használok baj?

Figyelt kérdés
Eddig nem is tudtam hogy supert használok (ritkán szoktam tampont használni) kb 1 éve jött meg. Kicsit érezni szoktam h fáj mikor felteszem meg mikor kihuzom. Baj hogy ob supert használok a mini helyett mint kezdő??

2019. máj. 15. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felmegy meg kijön fájdalom nélkül (nyilván felmegy, ha használod), akkor nem baj. De biztosan kell ilyen nagy, annyira erős?
2019. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véletlen volt mert a tampon csomagolására nincs ráirva csak a dobozra és nem a minit használtam. Inkább akkor ne használjam a ob supert??
2019. máj. 15. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért méretben is különbözőek. Ha nagyon erős a vérzésed akkor kellhet a super, de szerintem próbáld ki inkább a normalt.
2019. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy fáj, úgyhogy ne használd. Vegyél kisebbet, inkább cseréld gyakrabban, minthogy véletlenül megsértsd magad a superrel.
2019. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha most azt mondjuk, hogy használd a supert, akkor azt fogod használni annak ellenére, hogy fáj?
2019. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vérzel te eléggé? Ha gyenge a vérzésed és szárazon tuszkolod magadba/rángatod ki az fájdalmat és mikroszkopikus sérüléseket okoz ami melegágya a fertőzéseknek. Olyan méretet használj ami megfelelő számodra. Bármelyik drogériában, boltban kapsz többféle méretű tampont.

Igen baj ha nem a megfelelőt használod.

2019. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A méretek, nem attól függnek, mióta menstruálsz,kezdő vagy-e vagy sem , hanem a ciklusodtól, hogy az 5 ( kinek mennyi) napban mikor vérzel erősebben vagy kevésbé, Supert akkor használj, ha annyi a vér, hogy a mini , vagy normál, nem bírja ki, ha fáj, az nem jó, felsérted magad , és az melegágya a bektériumoknak . Supert olyankor használj, ha a normál pl 2 órát sem bírna ki
2019. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!