Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti elmondjátok a barátotoknak,...

Ti elmondjátok a barátotoknak, hogy menstruáltok ha éppen strandon vagytok?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk Balatonra és még soha nem használtam tampont viszont már ideje van hogy megjöjjön sajnos.

Milyen gyakran kell cserélni a mini tampont, nem szeretnék állandóan a wc-re futkozni kicsit se feltűnő meg vinni kézbe a tampont.

Ti hogy szoktátok ezt megoldani? Nem ázik át a vízben vagy a madzagot hogy rejtsem el, ha nincs bélés a fürdőruhán ráadásul egyberészes...



2019. aug. 2. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbb nő ilyenkor nem megy strandra :


1)a fertőzés veszély miatt

2)más ember nem akar a te véres akármidben fürdeni


Ez kulturális kérdés...

2019. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Ja és lehet lepontozni
2019. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

ekkora marhaságot mint az előttem levő kommentelő...


menj nyugodtan strandra..

nyugodtan elmondhatod a barátodnak előtte (hogy elkerüld a kényelmetlen kérdéseket/szitut)..


A tampon ügyben nem tudok segíteni (mivel én is férfi vagyok), de volt barátnőmnek volt ilyen direkt vízbe való tamponja (nem volt olcsó, de azt mondta h jó)..

2019. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van vízbe való tampon. Dm-ben is. Azt nem tudom hányszor kell cserélni


Minden vizbemenés után cserélni kell a tampont, amint kijössz. Egyébként, ahogy megtelik, nem tudom milyen erős a vérzésed. A madzag nem olyan hosszú, egyszerűen elfér a fürdőruha alján, nem lóg ki ha eligazítod.

Én szoktam vinni neszeszert, abba rakom, minden nő menstruált már, nehogy már ciki legyen ha nálam van. Úgyis kell vinnem a pénzt, vmi igazolványzt, nekem sajna szemüveget is benne. A barátodnak is nyugodtan mond el, szerintem nem fog nagyon meglepődni hogy te is nőből vagy.

2019. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Egy ovissal jársz?
2019. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy is el szoktam neki mondani ezeket a dolgaimat, nem csak ha strandra megyünk. De persze akkor is ha strandra akarna menni, elmondom, h mi a szitu, és keressünk valami más programot, strandra meg majd elmegyünk akkor, ha már elmúlt.
2019. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy az első nem mondott hülyeséget. A tampon sem nyújt maximális védelmet, az a néhány százalék bizonytalanság mindig ott lebeg.

Személyes problémám, de én pl azért nem járok strandra, mert irtózok attól, hogy más ember lábával meg stb testrészével együtt kell egy vízben lennem, ki tudja mióta nek fürdött, milyen higiénés szokásai vannak...én meg azt a vizet nyelem le.. Tehát szerintem a menzeszre is ugyanez vonatkozik, mondom ezt úgy, hogy én is lány vagyok!

2019. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!