Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan oldjam meg az estét...

Hogyan oldjam meg az estét éjszakai betét nélkül?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nincs itthon éjszakai (2 héttel előbb jött meg) 🙄 és hát én mensi alatt mindig az oldalamon fekve alszom (remélem érthető ;D) volt már olyan is hogy teljesen üres volt a betét, volt hogy nem kellett az éjszakai, mert nem volt erős. De most nagyon erős. Mit tegyek? Átfogok ázni normál betéttel?

2019. aug. 2. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: Erős vérzés alatt azt értsétek, hogy 2 óránként muszáj cserélnem, különben átázok, de mondom este mindig "legyengül" a mensi ;)
2019. aug. 2. 22:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire aktuális még... de én ilyenkor 2 normált szoktam használni. Fedik egymást nagyrészt, de az egyik kicsit előrébb, a másik kicsit hátrébb van..

Plusz, ha nagyon erős, én későn szoktam lefeküdni, hogy még egyet tuti cseréljek és reggel meg hamar kidob az ágy (sajnos vagy nem sajnos) de nekem bevált módszer, ha nincs itthon éjszakai betét :/

2019. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösziii a választ :D amúgy képzeld el, hogy csak a találékonyságom lehetett a segítségemre: én is két normál betétet raktam, így nem áztam, mint előző este a fenekemnél ;(... + még magam alá terítettem egy vastag sötét kék lepedőt és nem áztam át 😄 de mivel még 2-3 napig menstruálok, azért még lehet írni ötleteket ;)
2019. aug. 4. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Látom sikerült megoldani! :) Használj mindig éjszakait, így tutira nem lesz többet ilyen bajod! :) Én is mindig azt használom, mert megnyugtató, h milyen jó nagy, és milyen sok belefér. Nem is áztam még át soha éjszakaival. A normál betét nekem túl kicsi, nem erezném biztonságban magam vele. Nem is azért, mert erős a vérzésem, hanem mert folyton azon kattognék, h jó helyen van e, nem mozdult e el, vagy nem folyik e férre....? Az ejszakaival ninvsenek ilyen paráim, mert ha esetleg el is mozdulna, bőven van hely még rajta akárhol, elmozdulni sem nagyon tud, mert teljesen kitölti a két combom közti részt és ebből kifolyólag felre sem tud rajta folyni semelyik oldalra sem, max előre vagy hátra, de mivel elég hosszú ezért hamarabb beszívja, minthogy elérje valamelyik végét. Szóval, ha nappal is betétet hordasz, akkor próbáld ki az éjszakait, teljesen más úgy mensizni, h tudod azt, h nem történhet semmi baj, mint azon aggódni egy normál betéttel, h meddig bírja még anélkül, h valami kellemetlen dolog történjen?!


Éjszaka én sem mindig szoktam vérezni, volt mar nekem is úgy, h tiszta maradt a betétem mikor felébredtem, viszont ahogy kikeltem az ágyból csak úgy zúdult kifelé belőlem a cucc. Olyan sok jött, h a betét fel sem tudta szívni rendesen amíg kiértem a wc-re. Mondjuk hál istennek az ilyen azért ritka, inkább az jellemző, h picit pecsétes a betét, és felkelés után kisebb adagokban távozik belőlem.

Húú, hát én nem mertem még oldalt fekve aludni, ha megvolt. Nem szokott pl a combod is olyan lenni ilyenkor?

Én főleg a hátamon fekve szoktam aludni, sokszor fölhúzott lábakkal, így annyira nem vízszintesen áll a betét, nehezebben folyik szét rajta.


Amúgy remélem levontad a dologból a következtetést: mindig legyen elég betéted, mert akármikor érhet meglepi. (Pl 2 héttel előbb jön meg) Szerintem az jó modszer, ha azt csinálod, h minden fajta betétből amit használsz, tartassz otthon két csomaggal, az egyikből használj csak, a másikat csak akkor bontsd fel, ha az első elfogyott. Viszont, amikor felbontod a masik csomagot, minél előbb vegyél egy másikat. Így mindig lesz otthon mindenféle betétből, és nem akkor kell kapodni, amikor teljesen elfogy, hanem még akkor be lehet szerezni, amikor még van miből használnod. Régebben én is így csináltam, mondjuk mlstanában inkább egyszerre veszek sokat, akár 2-3 hónapra elegendőt is, mert meg nem romlik elfogyni úgyis elfogy, nagyobb kiszerelésben megvenni pedig jobban megéri!

2019. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!