Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Leghosszabb ciklusomhoz...

Nyuszi-21 kérdése:

A Leghosszabb ciklusomhoz képest is már 2 hete késik a menstruációm. A negatív teszt ellenére Lehetek állapotos?

Figyelt kérdés
1 évig szedtem fogamzásgátlót és Márciusba abba hagytam, mert babát szeretnénk. Utánna meg is jött 43 napra a következő pedig 38 napra. Június 9-én volt meg utoljára És most még mindig várok, de semmi. A teszt ma negatív lett. Amúgy is hosszabbak a ciklusaim 35+ naposak, de mindig rendszeres volt gyógyszer előtt. Mint ki derült PCOS-em van és ezért hosszabb. A múlt hét óta többször is volt hányingerem, evés és kávé ivás után. Ma el kezdett oldalt fájni a mellem, fel vagyok puffadva is és az arcom mint egy tavasszal rügyező fa. Mit gondoltok attól hogy a teszt negatív, van még remény? Lehet később volt peteérésem és korai volt a teszt?

2019. aug. 4. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha még a leghosszabb ciklusodat vetted figyelembe és ahhoz képest késik 2 hete és úgy negatív a teszt, akkor sokkal inkább hormonális ok áll a háttérben a tüneteidet illetően, mint terhesség.
2019. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, de hogy megnyugodj, nézess hcg-t magánlaborbsn. Pár óra alatt megvan az eredmény.
2019. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!