Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 napja késik, negatív a...

13 napja késik, negatív a teszt, de lehet, hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom van-e valaki, aki esetleg hasonló "cipőben" jàr, nekem kéne egy kis segítség! Röviden megpróbàlom leírni a történetemet, tavaly december 29.én missed abom volt, 5 hetes volt a magzat, sajnos véreztem..utána 28.napra rá megjött, és a következő is, pontosan 28.napra. Most màrcius 20.án jött meg,4 nappal előbb mint kellett volna. Elmúlt de barnáztam 7.ig, akkor 2 napig véreztem. Ezért ápr.11én elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta nem a méhemből véreztem,henem valamit a mêszàjról mondott, de nem fejtette ki, a méhnyàlkahártyám ekkor 8mm es volt! Innen is gondolom h ez nem zavarhatott be a ciklusomba.cisztám nincs, azt mondta be fog ez állni, ha mégsem menjek vissza. Már 13 napja késik, tüneteim vannak, mellfájdalom 2 hete, hasszurka is, folyásom van pár napja stb. Viszont 3 napja is negatívat teszteltem. Nagyon szeretnénk babát. Ha valaki tud érdemben segíteni, annak nagyon örülnék!
2018. ápr. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negativ akkor a szervezetben ninvs hcg hormon tehát nem vagy terhes.

Én a helyedben elmennék másik orvoshoz!

2018. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Jó lenne màr biztosra tudni, hogy mi törtênik. De sajnos dokihoz majd csak köv héten tudok menni, ha kapok egyàltalán időpontot..
2018. ápr. 29. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Addigis kirartást!
2018. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon igyekszem màsra gondolni :)
2018. ápr. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!