Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha akkor használok tampont,...

Senki0608 kérdése:

Ha akkor használok tampont, mikor még nem jött meg, akkor ki lehet húzni?

Figyelt kérdés
Kisebb fajta tamponokra gondolok pl. Ob mini.Azért kérdezem mert nemsokára megyünk nyaralni strandra és akkortájt jönne meg,de félek,hogy pl random elkezdek verezni a vízben,vagy átázik a fürdőruhám.

2019. aug. 3. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Szia!


Privátban válaszoltam.

2019. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Intimkelyhet akkor is ki lehet szedni mikor még teljesen üres?mikor még nem jött meg?Nagyon félek hogy hirtelen átázok a strandon
2019. aug. 3. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodtan használd a kisebb tampont, a hüvely eleve nedves, természetes állapotban is van hüvelyváladékod, ki fogod tudni húzni. Picit dörzsölhet, de nem lesz fájdalmas. Arra számíts, hogy a vízben eleve átázik alulról, tehát hogyha közben megjön, akkor onnantól gyakrabban érdemes cserélni, mint általában.
2019. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Tehát ha nem jön meg akkor is ki tudom szedni
2019. aug. 3. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen ki tudod szedni.
2019. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Tilos feltenni, ha nincs vérzés. Kiszárítja a hüvelyt, hiszen az összes nedvességet felszívja. Nyilván ki tudod húzni, de felsértheted vele a hüvelyfalat, amitől szép kis fertőzésed lehet...
2019. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ki tudod szedni, de tényleg megnő a fertőzésveszély a hüvely kiszáradása miatt. Neked annyira intenzíven szokott megjönni? Nekem eleinte csak pici foltok vannak, onnan tudom, hogy megjött, hogy pisilés után barnás-piros a papír. Szóval szerintem nem kell ennyire túlparáznod, nem fog hirtelen egy piros folt körülvenni a vízben.
2019. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!