Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van rá esély, hogy kedden...

Van rá esély, hogy kedden fogadjon nőgyógyász? Fogamzásgátlóra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Holnap vagy holnapután fog megjönni. Ha kedden sikerül bejelentkeznem esetleg aznapra, akkor azonnal fel is tud írni tablettát? 2-3 héten belül lefeküdnék a párommal.
2019. jún. 9. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdenéd először a tablettát? Mert akkor mindenképpen szerezz be gumit az eksönre...
2019. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne az első. Ilyenkor nem elég egy hónap ahhoz, hogy elérjem a maximális hatást?
2019. jún. 9. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Be van táblázva meg felvésve a naptárba, hogy mikor fogtok először lefeküdni? A 2 hét pedig nem egy hónap, hogy kifejtse a hatását.


Egyébként, ha kivárod a sorodat, akkor fogadni fog időpont nélkül. Viszont felírni tablettát nem fog valószínűleg,mert menstruáció alatt nem fog megvizsgálni.

2019. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vizsgálni biztos, hogy fog.

2. A tabletta felírásához vérvétel is szükséges.

3. Legalább 28 nap kell vagyis 1 levél teljes bevétele, hogy védjen 2-3 hét csak 14-21 nap.

Korábban kellett volna gondolkozni vagy más módon kell védekezni.

2019. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14:43-nál a pont. A másik az, hogy normális nőgyógyász vérvétel nélkül nem ír fel semmit, főleg nem hormont egy kamasznak, tehát ez alapból egy több körös történet.
2019. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy még holnap felirjon, először vérvétel,meg rákszűrés ha még nem volt

Utána már felirja, és sajnos nagyon sok helyen nem fogadnak ha csak úgy bemész idöpont nélkül (ahova én járok ott pont fogadnak, ha olyan az ügy, de szerintem csak tabletta feliratás miatt onnan is kidobnának idöpont nélkül)

2019. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel felírta, bár nem mondom, hogy alapos kivizsgálás előzte meg. Talán, ha külsőleg megvizsgált, meg rákszűrést is végzett, de az eredményt már nem várta meg.

Ha már a vizsgálat előtt megjön, egyáltalán nem fog tudni megvizsgálni, így nem írja fel szerintem, ezen kívül pedig jobb is lenne az előírás szerint, az első napon bevenni (ha ma jönne meg).

A hatását egyébként kifejtené 2-3 hét alatt, ha szabályosan kezded szedni. (Legalábbis én olyan típust szedtem.)


Ennek ellenére amúgy én sem értem, mire ez a nagy siettség, egy (!!) hónapot csak kibír a párod gumival is.

2019. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!