Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most rák gyanú?

Ez most rák gyanú?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy levelet a kórházból, hogy menjek vissza 3 hónap múlva kontroll vizsgálatra. 2016 áprilisában egy CIN III mas eredmény miatt műtöttek, mint kiderült csak gyulladás volt. Endometriózisom van, szedtem rá Visanne tablettát, amit 2019 07 03 mal leraktam. 2019 07 05 volt a rákszűrésem, viszont isiász(ülö ideg gyulladás) miatt rengeteg erős gyógyszert szedtem ami nem tudom, befolyásolhatta e az eredményt? Curidol, Rantudil forte, Diclak, Diflam. Nem tudom számít e ez.... Mi lehet a baj, ami miatt három hónap múlva kell megint mennem? Az előző kórházban már évente kellett csak menni, mikor ide átjöttem, itt pedig fél évenként mondták, most meg jött ez a papír. Mire számíthatok? Az orvosom még 2 hétig szabin van...
2019. aug. 8. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én csak sima kontrollra gondolnék!

Esetleg ha van ügyeleti nap, amikor ambuláns sebesz van bent, bemehetsz hozzá, magánvéleményt kérni, vagy csak hogy magyarázza el a leletet,hogy ez micsoda!

2019. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a kérdésre ne itt várj választ!
2019. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rák gyanú, azt nem húzzák még három hónapig, azonnal menni kell. Elképzelhető, hogy kontroll kell, esetleg nem volt kiértékelhető a minta.
2019. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam tőle. Ment a kis zöld kéz mindenkinek!
2019. aug. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!