Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv gyanú p2-es citológia...

Hpv gyanú p2-es citológia eredménnyel?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen,hogy p2-es citológia eredménye lett,de mellette HPV gyanú miatt fél év múlva ismételni kell a vizsgálatot.Én tiszta ideg lettem,mitől alakulhat ki.Csak a párom van az életemben.

2019. febr. 21. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég egy emberrel lenni aki olyan és kész a baj. Nekem tavaly volt hasonló, de csak sima gyulladás volt végül.
2019. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De 10 éve ugyanaz a párom.Így hogyan?
2019. febr. 21. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked lehet ugyan az, de ő még lehet saras.
2019. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fiatallányka ***** válasza:

Nem kell egyből megcsalásra gondolni,sajnos a hpv 10-20 évig is képes lappangani!

A férfiak csak hordozók, lehet az előző kapcsolatában szerezte, és valószínűleg ezt ő sem tudta.

2019. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem p2-es a citologiam de kérésemre megcsinálták a HPV szűrést. A legmagasabb rizikoju HPV lett kimutatva, pedig összesen egy férfival voltam együtt...
2020. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!