Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám nem engedi a fogamzásg...

Anyukám nem engedi a fogamzásgátlót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de anya nem engedi hogy szedjek. Meg akartam mondani neki, hogy még mindig jobb, mintha egy gyereket akarnék, de tudom hogy vita lenne. Nagyon jó lenne már. Mit tegyek?

2019. aug. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira akarsz, akkor szedd. 17 évesen simán felírják. Csak kérdés, hogy miből tudod kifizetni.
2019. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Húzzon szépen gumit a kandúrod.
2019. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak nem azért kell mert pl nagyon pattanásos a bőröd vagy baj van a menstruációddal akkor miért lenne olyan fontos? Ezt az egy évet már ki bírod
2019. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell anyukádat mindenbe beavatni...
2019. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Óvatosan a fogamzásgátlókkal...fogadom a csávó nem szereti a gumit ezét sír a tabiért.
2019. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
megjöttek pirospacsizni a 16 éves kisfiúk?
2019. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Védekezzetek gumival.


Nőként mondom, 4 év fogamzásgátló szedés után. Persze nem mindenkinél okoz gondokat, de 17 évesen megértem, hogy nem engedi, hogy fölösleges hormonokkal bombázd a tested.

2019. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Mennyire ajánlja szegénynek mindenki hogy menjen És irasson fogamzásgátlót elképesztő.:D

Lehet Nem hiaba akarja édesanyád hogy ne szedd. Ohh és lehet nem akar neked rosszat esetleg? Erre nem gondoltál?

2019. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Azért szeretnék fogamzásgátlót, mert kb másfél éve pontosan beáll a mensim. Fél éve meg, hol heteket, hol “csak” 5-6 napokat késik. Mellette nagyon görcsölök és nagyon vérzek. Több helyen is a fogamzásgátlót ajánlották, gondoltam jó megoldás. Nem a pasim miatt van, azt mondta maradjon nyugodtan a gumi, nem szeretné hogy rossz legyen nekem.
2019. aug. 9. 08:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj van a menstruacioddal akkor nem a fogamzásgátló a megoldás hanem hogy kivizsgaltatod magad es megkeresitek az okát. Ha abba hagyod a fogamzásgátlót ugyanugy vissza térnek a problémak. Úgyhogy ha csak emiatt akarod szedni, akkor felesleges.
2019. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!