Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40-es és idősebb nőknél...

40-es és idősebb nőknél tényleg rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Már második hónapja, hogy rövidebb a ciklusom a szokásosnál. 2-3 éve még 28 napos volt legtöbbször 1-2 nap csúszás néha belefért. Aztán előfordult párszor hogy 26 napra jött meg. Jo az még oké talán. De már második hónapja, hogy már a 23.napon kezdődik valami... kb 5-6 napig múltkor is csak pöttyök voltak, barnázás, vagy piros de alig valami, pici folt, aztán 2-3 nap erős vérzés és után megint

Ilyen kis foltozgatással pár nap alatt elmulik. Bár nekem többnyire mindig igy zajlott le, hogy lassan jön meg, lassan mulik el, csak ugyenem 23 naponként, hanem valamivel ritkábban.

44 éves vagyok. Múlt évben voltam nődokinál. Egy picike miomát talált, mást nem. Női hormon vérvétel is volt, az is rendben volt. Olvastam, hogy a változokor előtt rövidülhetnek a ciklusok. Nődokihoz 2 hét mulva tudnék menni. Írjatok addig valami megnyugtatót.


2019. aug. 9. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
hormonok okozzák,menopauza,klimax,változokor
2021. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!