Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen egy idősebb fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen egy idősebb fiúval vagyok együtt. Rendben van ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és egy fiúval járok aki egy hónap múlva betölti a 20. évét. Őt nem zavarja a dolog, és úgy engem sem zavar. Kicsit nehéz elmagyarázni... Pár hónapja titkolom ezt és az is megfordult már a fejemben hogy ki kéne lépnem ebből a kapcsolatból, ez így nincs rendben, stb... Mi a véleményetek erről? Mit kéne tennem?

2017. febr. 26. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is lépj ki.

Még fiatal vagy hozzá.

2017. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem lépj ki a kapcsolatból és jöjj össze velem. :P

26F

2017. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

És??? Nem 30 éves

Téged se zavar őt se akkor??

2017. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Először talán azt kéne tisztázni, hogy mit jelent nálatok az együtt járás. Ha csak interneten "jártok együtt" akkor azt én nem nevezném annak(mert nemrég hallottam pont ilyet) Ha találkozgattok is, akkor viszont nem fér bele a fejembe az, hogy egy 20 éves miért választ egy 14 évest?!

Ha úgy érzed, hogy a srác erőltetni szeretné kettőtök között a szexet, akkor szerintem is jobb, ha kilépsz a kapcsolatból...a saját érdekedben.Ha nem erőlteti, akkor talán azt is merném mondani, hogy nem olyan nagy probléma, ha értelmileg és életfelfogásotokban is kb egy szinten vagytok (szal vagy te vagy érettebb vagy ő van elmaradva, mert máshogy nem tudom elképzelni)Viszont akkor ne titkold.


Ha pedig már megtörtént kettőtök között a dolog és még mindig együtt vagytok...akkor ásó, kapa, nagyharang! (és csak halkan jegyezném meg magamban, hogy tejóég!hát itt tartunk ma)

2017. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%
Nálunk a korkülönbség nagyobb. Ő pár napon belül 30 éves, én egy hónapja töltöttem a 16-ot, és március közepén leszünk 2 évesek. Hozzánk viszonyítva tehát a ti korkülönbségetek nem nagy. Ha jól érzed magad vele, és ez kölcsönös, ne hagyd el.
2017. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedouchebag
2017. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem volt még semmi olyasmi. Azért tisztában vagyok azzal hogy ne veszítsem el 14 évesen, és ő sem hozott még fel ilyesmit.
2017. febr. 27. 22:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam hogy nem interneten, személyesen szoktunk találkozni.
2017. febr. 27. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha ő se akarja majd akkor férre kú* aztán kész
2017. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!