Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rendben van ha egy 12 éves...

Ágnesam kérdése:

Az rendben van ha egy 12 éves fiú elhívja randira a nála másfél évvel idősebb lányt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, bár engem 8 éves koromba akart elhívni egy 14 éves lány na az már nem volt rendbe
2015. márc. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rendben van szerintem ilyen korban 11 az alsó határ 13, ha a 13 fiú, mert a lanyok korábban érnek és érdekesen nézne ki egy 140 centis vékony fiu egy 160 as már lassan mellel rendelkező "lánykával"
2015. ápr. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, alsó határ a 13 hoz előző voltam
2015. ápr. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát én 13 éves vagyok és sosem járnék egy 11 évessel, a lányok hiába érnek elöbb, egy 11 éves akkor is éretlen. Egy 13 éves kezdi keresni a szerelmet, egy 11 éves meg még kicsi ezekhez.

Kérdező, baj nincs vele, csak nem hiszem, hogy értelme lenne. (Tudom, hogy ez egy régebbi kérdés), de 12 évessel sem valószínű, hogy jánék.

2016. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!