Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem vesz rendes betétet?...

Miért nem vesz rendes betétet? Mit csináljak hogy vegyen?

Figyelt kérdés

Csak azt a vekonyat veszi anyukám. Minden éjszaka át ázok.

Amióta megjött elsőnek azóta ugyan azt veszi mint maganak. Mégse kérdezte hogy jóe


2019. aug. 10. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a következőket teheted:

- Szólsz, hogy amit vesz, az nem jó.

- Elkéred az árát, és megveszed magadnak.

- Gyűjtesz rá, és megveszed magadnak.

2019. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy nem elég, légyszíves vegyen vastagabbat. Éjszakára pl van külön éjszakai is.
2019. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Azaz tisztasági betétet vesz?
2019. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen 3 lehetőség jutott az eszembe.

1: Ha van pénzed, elmész a boltba és veszel egy olyan betétet, esetleg tampont ami neked megfelel.

2: Ha nincs pénzed, odamész anyukádhoz hogy kéne egy kis zsebpénz, ha kérdezi mire vagy elmondod neki az igazat, vagy hazudsz valamit. Ezt döntsd el te.

3: Odamész hozzá hogy le tud-e ülni veled pár percre mert meg kell beszélned vele egy komoly dolgot. Elmondod neki hogy egy vastagabb és/vagy éjszakai betét (is) kéne, szóval ha lehet akkor a legközelebbi betét vásárlásnál olyat vegyen. Akár meg is kérheted hogy hadd menj el vele kiválasztani.

Válassz egyet ezen lehetőségek közül.

2019. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3# igen tisztaságit vesz
2019. aug. 10. 10:08
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előtted író, vásárláskor menj vele, nézz körül, esetleg kérdezd meg, melyiket ajánlja. (Mert ezek alapján gondolom nemigen ismered a választékot.) Korod?
2019. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De ismerem a választékot. És ha mondanám neki milyen kell úgy sem venne meg én ismerem milyen. Mert neki a vastagabb kényelmetlen akkor szerinte nekem is
2019. aug. 10. 10:24
 8/27 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem tudom anyud hogy a túróba nem ázik át,főleg éjszaka.Vagy nem zavarja hogy vértengerben kel fel reggel az ágyból?Vagy félóránkent felkel cserélni vagy mi van?

Ha anyud ilyen,vedd meg a zsebpénzedből,kérd meg a barátnődet,hogy ő vegyen neked egy normálisat(mi anno így csináltuk,amikor még ciki volt megmomdani a szülőknek)

2019. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Na de menseshez nem tisztasági kell. Igen, az egészségügyi betét tényleg vastagabb és biztos lesz olyan, ami neked sem válik be, de olyan is, ami igen. Anyud lehet, hogy tampont használ, ahhoz mondjuk tényleg elég a tisztasági, csak a biztonság kedvéért.
2019. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem használ tampont neki az is kényelmetlen és fuj.

Én hallom mikor erről beszél a barátnőivel

2019. aug. 10. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!