Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől mutatható ki...

Hányadik héttől mutatható ki a bébi hasi uh-val is? Na és 7 hetes terhesen fürödhetek tengerbe, medencébe?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 12 hetes uh még hüvelyi volt, azzal sokkal jobban látszik, mint hasival. egyébként ez az uh már sok helyen hasi!

terhesen én medencében egyáltalán nem fürdök, tengerbe ha zárt a méhszáj, és minden rendben van akkor bemennék


13hkm

2009. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 12. heti UH még nekem is hüvelyi volt, de itt sokaktól olvastam, hogy ők már hasin voltak. Úgyhogy szerintem orvosa válogatja.

A védőnő szerint ha zárt a méhszáj és sosem voltál hajlamos fertőzéseket elkapni medencében, akkor lehet úszni, sőt nekem még ajánlotta is. Én nem mennék, mert világéletemben mindig összeszedtem valamit az ilyen helyeken. Tengerbe szerintem nyugodtan bemehetsz.

2009. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tengerben mindenképp, medencében csak ha privát és senkki nem beteg. Jó ultrahanggal csak extrém hájas has esetében hüvelyi a 12 hetes, inkább hasi, korábban általában hüvelyit alkalmaznak.
2009. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az SZTK-ban ki volt írva, hogy csak a 18. héttől csinálnak hasi uh-t, nem a hájam miatt volt.:)

19:30-as vagyok.

2009. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 3napja tettem fel ezt a kerdest,nekem azt irtak,h mar 7-8hetesen is siman lattak hasi UH-gal a babat!!!!!!
2009. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fürödhetsz tengerben is, mededencében is.

16 hetes koromtól járok terhesúszásra, addig mehetek (doki mondta), amíg el nem megy a magzatvíz. Tengerben is fürödtem.


40+5

2009. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az extrém hájas hastól messze vagyok :D mégis hüvelyi uh volt a 12 hetesem!


első voltam

2009. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a klinikán a 10. héttől hasit csináltak, de tény, hogy hüvelyin jobban látszik és pontosabbak az eredmények.
2009. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

én pont most kérdeztem meg a dokim, hogy szabad-e úszni, ő is azt mondta, hogy közfürdőbe ne menjek, mert a terhes nyálkahártya nagyon sérülékeny, viszont tengerben, saját, otthoni, tiszta medencében nyugodtan lehet úszni.

2009. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!