Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja nem jön meg mit...

3 hónapja nem jön meg mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történt a lényeg hogy május közepe óta “elek szexualis eletet” barátommal aki nem használ óvszert de csináltam clearblue tesztet és negatív lett de az első szex óta nem jött meg

Ez miért lehet?

El kell mennem nőgyógyászhoz tudom de milyen nogyogyaszhoz menjek? Anyukámmal meg senkivel nem tudok erről beszélni meg

3 hét múlva leszek 18

De ha mégse jó a teszt vagy nemtudom mivan ha be lelepek a 3 hónapba?

Tudom nagyon későn reagáltam le ezt az egészet



2019. aug. 14. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a szakrendelő nőgyógyászati rendelésére.
2019. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felelőtlenek vagytok, hogy nem védekeztek!

A legközelebbi szakrendelőbe menjél el.

Legjobb lenne mégis csak, ha az anyukád beavatnád.

2019. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Mikor csináltad a tesztet?
2019. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Egy teszt nem teszt. Lehet, túl korán csináltad, azért lett negatív. Sehogy sem védekeztek? Még a megszakítás is több, mint a semmi, bár ott is elég nagy az esélye a teherbeesésnek.
2019. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok, hogy még 18 sem vagy, de azért nem védekezel. Teherbe akarsz esni? Azt majd hogy fogod elújságolni anyucinak, ha annyit se mersz neki elmondani, hogy orvoshoz akarsz menni és szexuális életet élsz?
2019. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Elmész nőgyógyászhoz, és kiderül, hogy mi a helyzet. Marhára felelőtlenek vagytok a pasiddal együtt. Mit mondasz majd anyádnak, hogyha netán mégis terhes vagy? Anyu képzeld, nemsokára nagymama leszel! Biztosan el lesz ájulva tőletek.
2019. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan neked nincs eszedbe hogy nem engeded a szexet gumi nélkül? Nem is értem miért kezdenek ilyen fiatalon szexbe a gyerekek ha arra sem hajlandóak hogy védekezzenek. Anyád helyébe olyan fülest lekevernék... azért mert csináltál egy tesztet még semmit nem jelent.
2019. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal még egy teszt, és nőgyógyász! Szakrendelésre, vagy anyuddal megbeszélve magándoki. Bőven lehetsz terhes, ezért jobb lenne, ha elmondanád anyudnak. Nőgyógyász kellene a védekezés megbeszélése miatt is, ha már nem akarsz gumival védekezni.
2019. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Neki nem megy vele én mindig mondtam neki de ez lett a vége

Nem jött meg már 2 hónapja akkor csináltam tesztet

2019. aug. 14. 23:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Így jár aki leszarja a védekezést és a szex fontosabb...
2019. aug. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!