Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha késik a menstruációm?

Baj ha késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Késett a menstruációm, utoljára július 12-én jött meg, most pedig ma.

Mi oka lehet egy ilyen hosszú késésnek?

Nem élek szexuális életet. Általában mindig a 24. napra szokott meg jönni, ez a nap ezesetben a 36. nap volt (azaz ma).



2019. aug. 16. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Stressz miatt szokott kesni.
2019. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideg alapon van.
2019. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg stressz az alapja. Jó nagy. Vizsgaidőszak, temetés, halál, trauma? gyász? Családi tragédia, válás, szakítás ... stb. Mind erős stresszforrás. Az ilyenek mindig keményen bezavarnak a ciklusba.
2019. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egész évben stresszeltem a suli, dogák miatt, mégis rendszeresen ugyanúgy megjött. Kb két héttel ezelőtt keményebben edzettem egy kicsit, aztán nyaralason tartottam 5 nap pihenőt. És akkor jött meg. Lehet köze az érzésnek a menstruáciohoz? Pedig már fel éve edzek rendszeresen és most késett először.
2019. aug. 16. 12:30
 5/6 Pedro401 ***** válasza:
Hogyha nagyon megerőlteted magadat attól is késhet. Barátnőmnek is ebbe a hónapba 3.án kellet volna megjönni, de akkor semmi nem volt, már azt hittük hogy terhes, de a tesztek nem mutattak semmit. Aztán meg egy hetet késett neki és ugy jött meg. Túl sokat edzett napi 3 alkalommal..
2019. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sok minden befolyásolhatja,akár környezet változás, hormonok, vagy valami új dolog az életedben.

Egyszeri alkalommal ez még nem baj!

Érdemes elkezdened vezetni egy naplót és ha baj lenne a jövőben akkor az orvosnak ez nagy segítség lehet.

2019. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!