Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyiptomban tampon? Ötletek,...

Egyiptomban tampon? Ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Most fog megjönni, de holnap megyek Egyiptomban-nem tudtam hogy előtte 2 hetet késni fog-.De fürdeni akarok a tengerben, és nem tudom hogy tamponnal lehet e, azt tudom hogy medencében igen, na de tenger..A másik meg, kicsit tartok attól, hogy hogyan rakjam fel, mert ott még a csapvízből se lehet ugye inni.Vagy vigyek fertőtlenítő kendőt és úgy?L16
2010. júl. 13. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én intim fertőtlenítő lemosót, intim kendőt és palackos vizet vittem, amit csak erre a célra használtam el. Muníciót is vigyél (tampont), mert néha nehezen jutottam hozzá... :) A tengerben tamponnal fürödhetsz, de fürdés után cserélj azonnal. Sajna ez elég kellemetlen helyzet, de a kis fonálon felszívhat a vízből (velem megesett).
2010. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
előző ötlete jó. Valamint lehet kapni aplikátoros ( vagy valami ilyesmi) tampont az o.b-től, szerintem azt vegyél, azt higiénikusabban fel tudod tenni. kicsit drágább, de ilyen helyzetben megéri rá áldozni.
2010. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

olyat még nem használtam, van tapasztalat vele?

Rossmannba lehet kapni?

2010. júl. 13. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
DM-ben van, de lehet Rossman-ban is van.
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem használtam, de más fórumokon dicsérték. DM-ben tuti van.
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam DM-ben és Rossmannban is, sehol nem volt, de vettem kézfertőtlenítőt.Az elég lesz?
2010. júl. 13. 14:44
 7/7 anonim válasza:
Vigyél magaddal nedves törlőkendőt, vagy vizet. Ha úszni akarsz akkor pedig ne menj túl sokat a mély vízbe. Mégiscsak sós az a víz..
2010. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!