Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció első napján...

Menstruáció első napján hányás a görcsöktől? Esetleg valakinek jó tipp?

Figyelt kérdés
Az első napon zirka 2 vagy 3 órát görcsölök ez egy pár éve kezdődött hogy hágynom kell de sokszor már úgy vagyok elkeseredésembe hogy már én várom hogy Jöjjön a hányinger mert utánna pár perc és nincs görcs. Amugy múlt hónapban csak az elején volt egy minimális görcs és ahogy Megjött nem éreztem semmit max nagyon fáradt voltam de úgy voltam inkább ez mint a görcs. Meg eleve úgy voltam már nem érdekel ha görcsölni akar akkor legyen görcs és basszus nemtom hogy mitörtént semmi baj nem volt. De ma ismét megjött volt hányás meg görcsölés szóval nemtudom hogy mitől van hogy ne görcsöljek most ezen törőm magam. Néha már arra gondolok hogy nem e szorongás vagy stressz miatt van mert múlt hónapban nagyon harmóniában éreztem magam most már kevésbé.
2019. aug. 18. 15:37
 1/4 anonim válasza:

Velem is ugyan ez volt

De en vettem be algoflexet ami direkt menstruacios fajdalmakra van es kis ido mulva elmult

Ajanlom neked is hatha segit

2019. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mondott?
2019. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stressznek bizony lehet köze hozzá. Ha nekem épp stresszmentes időszakban jön meg, szinte nem is görcsöl. Hányingerem gyakran nekem is van a fájdalomtól, de ténylegesen sosem hánytam még ilyenkor.
2019. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ém Advil ultra fortet szoktam bevenni. Nagyom jó gyógyszer. Nospát is szoktam ha nagyon fel vagyok puffadva. Cataflamot is néha de az először felerősíti a fájdalmat. Így az advil sokkal jobb.
2019. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!