Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom a fogamzásgátló...

Abbahagyhatom a fogamzásgátló szedését 7 nap után?

Figyelt kérdés
Már korábban szedtem fogamzásgátló tablettát, de a súlyos mellékhatásai miatt abbahagytam. Most kipróbáltam egy másik fajtát, de már most az első 7 nap után ugyanazokat a tüneteket tapasztalom. A menstuációm első napján kezdtem szedni és ma van a 8. nap hogy szedem. Mennyi az esélye, hogy terhes leszek, ha most abbahagyom? Utoljára 3 napja voltam együtt a barátommal. A tünetek miatt nem akarom végigszedni a levelet.

2019. aug. 20. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg az első szemtől már védett vagy (nem mindegyik fajtánál írják a tájékoztatóban.). Ha most abbahagyod, utána még 24 órán át vagy védett (ha jól tudom). Lejárt a 24 óra, semmi nem véd, max ha gumit húz a srác.
2019. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a hoemonjaid kicsit bezavarodhatnak, de am remélem elolvastad mennyi idö után véd és nem csak ugy neki ugrottál a pároddal
2019. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!