Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Álterhesség lenne vagy mi a baj?

Álterhesség lenne vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sosem voltam még fiúval. Önkielégítést végeztem csak. Második hónapja tapasztalok terhességi tüneteket, mint alhasi szúrkáló érzés vagy mellfájdalom. Most például egy hete minden nap hányingerem van. Azt tudni kell hogy eléggé pánikbeteg vagyok és amiatt hajlamos hipohondriára. Hogyan tudnám megszűntetni ezeket? Rettegek a terhességtől. De nyilván az önkielégítéstől semmilyen szinten nem lehet. Így nem értem miért érzek ilyeneket

2019. aug. 26. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Ezt csak bekepzeled nyugi! Ahhoz h terhes legyel a szuzhartyadnak is at kellene szakadnia. Szoval gondolj ebbe bele! Vedve vagy a terhessegtol@
2019. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyeséget ír az 1.

Ahhoz hogy terhes legyél, spermának kell bejutni és megkell termékenyíteni a petesejtet. Nem kell a szűz hártyának átszakadni.

2019. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsanat, igen sperma is kell hozza ugy ertettem!
2019. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezeket eddig is tudtam. De köszönöm.

Többiek, valaki valami ötlet.

2019. aug. 26. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Többiek, valaki valami ötlet"

Igen: Elmeorvost neked, de sürgősen! És ezt rosszindulat nélkül írom.

2019. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt az elmedben kellene lerendezni! Irtad h felsz a terhessegtol. Na a kerdesedben meg is van a valasz. Ne felj tole. A felelmed okozza a tuneteidet!
2019. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoval amig szuz vagy addig felesleges ezen agyalnod. Ez olyan mintha azt kepzelned h ferfi leszel "odalent", de ez csak akkor lehet ha atoperaltatod magad azza!
2019. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. aug. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!