Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes, vagy valami...

Lehetek terhes, vagy valami csoda folytán csak a "fejemben" van?

Figyelt kérdés

10 hónapja folyamatosan és rendben szedem a fogamzásgátlót. Eddig nem is volt vele semmi baj, minden hónapban rendben jött aminek jönnie kellett.

Most egy hónapja kb elkezdtek előjönni enyhe rosszullétek, hányingerek. Próbáltam betudni az idegnek. A havim végülis rendben megjött, attól megnyugodtam kicsit, de a rosszullét még mindig megvan. Jött hozzá, hogy kicsit ugyan de nőtt az étvágyam és nagyon kívánós lettem.(szexuális téren is ami azért zavar, mert már volt egy terhességem és akkor is ez volt az egyik legerősebb tünet, a havim pedig először akkor is megjött). Gyakran szédülök, ha egyetlen csepp alkoholt is iszom azonnal elkezd görcsölni a hasam és igazából elég sok terhes tünetet produkálok.

Tudom, hogy a gyógyszer sem 100%, de lehet, hogy ezeket más okozza? Akár valami pszihés megkattanás? Ma volt pontosan egy éve, hogy elvetéltem a 12-ik hét elején, egy babával amit viszont vártam. Lehet ennek valami hatása a fejemre és azért esetleg "beképzelem" a dolgokat? (most sajnos nem jönne jókor :( )


Előre is köszönöm a válaszokat



2015. aug. 29. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2015. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert azt meg is kell venni és az meg feltűnő ha egyedül elmegyek valahova, a páromat viszont nem akarom bepánikoltatni.

A másik, hogy az előző terhességemet se mutatta ki a teszt pedig 3 félét, összesen négyet csináltam.

2015. aug. 29. 09:13
 3/7 anonim válasza:
Feltűnő, ha valahova egyedül elmész? Hűha... Amúgy én is vennék tesztet, vagy egyedül elmennék egy nőgyógyászhoz.
2015. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, miután most költöztünk idegen országba és nem ismerünk egyenlőre senkit és mindenhova együtt megyünk mert néha még eltévedünk, meg eleve a párom borzasztóan félt mindentől.

Orvosnak még csak a környékén se voltunk amióta itt vagyunk. A teszttel ugye az az aggályom van, hogy az előző alkalommal se mutatott semmit a harmadik hónap végén sem. Viszont itt azok a fajták nincsenek is csak a clearblue amit ismerek. :/

2015. szept. 2. 00:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne izélj már. Idegen ország ide, vagy oda, valamikor csak elszakadtok egymástól. Vagy a boltba sem mehetsz egyedül? És miért kellene beparáztatni a barátodat? Milyen kapcsolatod lehet, ha egy tesztvásárlás ekkora aggályokat okoz? Szerintem ezen gondolkodj el, nem bántani akarlak.
2015. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem bántani akarsz csak válasz helyett, megmagyarázod az életvitelünket. Igen, nem szoktunk egymástól elszakadni, mert csak ketten vagyunk, elkísér a munkába és elém jön mielőtt végeznék. Ráadásul muszlim, állandóan vigyáz rám.

Milyen kapcsolat? Olyan amibe baromira nem fér bele most egy gyerek, mert egyszerűen, nem állunk úgy, őt viszont minek paráztassam fölöslegesen?

2015. szept. 9. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Félreértettél, én nem akarom megmagyarázni az életviteleteket (ez egyébként mit jelent pontosan?) csak azt mondtam,hogy szerintem az nem paráztatás, hogy megbeszéled a barátoddal a dolgaid, sőt, alapvetőnek kellene lennie.


Mi sem állunk úgy,hogy jól jönne egy gyerek, de GYK helyett tuti,hogy megmondanám neki,hogy menjünk el együtt venni egy tesztet,hogy megnyugodjunk. Ha nem vagyok terhes, akkor az ügy kipipálva, ha pedig igen, akkor az úgyis közös ügy. Vagy azt is megpróbálnád eltitkolni előle? Nem tudom, muszliméknál ez hogy szokás, de valami nagy gáz van, ha ezt nem tudod megbeszélni vele és ezt neked kellene a legjobban tudnod, mert az mindig para, ha az internetre ki merem írni, de a saját élettársamnak már nem merem elmondani. Belegondoltál abba,hogy ez mennyire nem vicces?


Egyébként az égvilágon semmi közöm ahhoz, hogy intézed a dolgaid, csak más megvilágításba próbáltam helyezni az ügyet, de igazából nem is tudom, minek tépem a pofám feleslegesen..., be is fejezem. :)

2015. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!