Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gond lehet velem?

Tényleg gond lehet velem?

Figyelt kérdés

Amikor menstruálok az első két napban csak enyhe görcseim vannak.Utána pedig nem érzek fájdalmat.Egyéb panaszaim a szokásos hangulatingadozáson kívül nincsenek és a vérzésem erőssége is normális.

A barátnőmnek viszont végig erősen fáj a hasa.

Szerinte az a nem jó ha nem fáj eléggé a menstruáció mert az hormonális betegséget jelez.A nőgyógyásza mondta neki.

Azt mondja,hogy lehet,hogy nincs is peteérésem,csak megjön a menstruációm és ezért nem görcsölök eléggé.

Lehet benne igazság?


2019. aug. 27. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs evvel semmi gond. Sőt inkább akkor lehet, ha túlságosan is fájdalmas a menstruáció. Semmi köze a peteéréshez annak, ha nem görcsöl vki eléggé menstruáció alatt.
2019. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy te szerencsés vagy, nincs veled semmi baj és de van peteérésed, ez az idöszak mindenkinél más ha nem fáj az csak neked jo

A fájdalom meg jelezhet bajt, de amugy is fájdalomrol van szo mikor jelentett az valaha is jot?

Mellesleg eleinte nekem se volt semmi bajom meg se éreztem aztán kb mikor gimibe kerültem és rendszeresen kezdett beállni elkezdtem görcsölni is, most 20 vagyok és valamelyik honapban annyira fájt hogy enni nem tudtam és azt hittem bármelyik percben rokázhatok (mielött bárki elkezdené egészséges vagyok), hidd el én vissza sirom a napokat mikor nem fájt, de van aki el ájul ilyenkor és hasonlok, egyik ismerösömnek elöjön ilyenkor a migrénje

Szoval ez teljesen ember függö és tényleg de tényleg adj hálát az égnek hogy nem érzed ugy mint ha a halál várna rád, a barátnöd meg szerintem csak irigy, meg ö azt érzi normálisnak, teljesen kizárt hogy a nögyogyász olyat mondott volna hogy az a baj ha nem fáj, de ha nagyon aggodsz menj el te is, a biztonság kedvéért ne a baeátnödéhez, de én komolyan irigyellek hogy neked ilyen könnyű XD

2019. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!