Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki hasonló cipőben fogamzá...

Valaki hasonló cipőben fogamzásgátlás ügyben? Illetve mit ajánlatok? És vélemény a hormonmentes fogamzásgátlókrol?

Figyelt kérdés
Az óvszer teljesen iiritálja a hüvelyem és kiszaradok valamint faj is (már gyógyszertárit is kipróbáltunk) hormonos gyógyszer viszont nem ajánl a nőgyógyászom, mert laktóz érzékeny vagyok, és azt mondja szinte akármilyet szednek előbb utóbb borzasztó hasmenésem és hasfajasom lenne tőle a hormonmentes viszont vagy beválik vagy nem.. spirált és hasonló dolgokat nem szeretnék. Szerintetek próbáljam meg a hormonmenteset? Ti mit szedtek hormonmentesbol?

2019. aug. 27. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már. Mennyi laktóz van egy szem tablettában? Pár mg?

Attól semmi bajod nem lesz.

2019. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


A laktóz intolerancia nem zárja ki a fogamzásgátló szedését. Keress másik orvost.


Én sem szívesen használtam volna hormonális fogamzásgátlót, de ennek semmi köze a laktózhoz.


Egyébként létezik nuvaring, ez egy hüvelygyűrű. Hormonális

2019. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm megkérdeztem pár napja ő is laktóz érzékeny és mesélte ,hogy folyamatos hasmenése lett a fogamzásgátló miatt és ugyanazt mondta neki is az orvos mint nekem :(
2019. aug. 27. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem növérem hü elygyürüt használt, aztán volt mélyszájsebe amit égetni kellett de az orvos nem is figyelt a gyürüre nem si kérdezte nem is mondta hogy vegye ki, és fertözést kapott mivel ugy égették ki a sebeket hogy fent volt neki a gyürü
2019. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!