Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség a mellben...

Mi a különbség a mellben található tejmirigyek és a rendellenes csomó tapintása között? Hogyan tudom megkülönböztetni?

Figyelt kérdés

Megvan a menszim. Már egy hete érzek csomókat a mellemben. De a bal mellemben mintha nagyobb lenne. Alap állapotban, lazán a mellemben nem érzek semmit sem, ha nyomogatom ovatosan, krémes kézzel végigsimítom. De ha egy újjal elkezdem nyomogatni, akkor a balban érzek olyan hosszúkás csomó félét, ami mellett van több ilyen is, de azok nincsenek annyira megduzzadva. Nem olyan nagy, talán akkora, mint egy kisebb babszem, talán még akkora sem. De a jobb mellemben meg nincsenek ilyenek, vagyis csak nagyon minimális mennyiségben, alig lehet kitapintani. Mi lehet ez? Már mániákusan nyomogatom a mellemet, mert kicsit hipohonder is vagyok...Menjek dokihoz? Hogy tudom megállapitani tapintas alapjan, hogy tejmirigy e vagy csomo?

19/l


2010. júl. 13. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A doki tudja. Menj el, és átvizsgálja neked.
2010. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg a pánikolással, amíg elmúlik a menstruációd. Ha utána is érzed, menj orvoshoz.
2010. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!