Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák, van aki NEM adatta...

Anyukák, van aki NEM adatta be hetedikes lányának a HPV elleni oltást?

Figyelt kérdés
Ha van, miért nem?
2019. szept. 3. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lett badatva anno, immunhiányos vagyok, ami az asztmamat kísérte. Az asztma elmult, de a szervezetem tovabbra sem termelte az adott immunsejteket, akkoriban az orvosom emiatt inkabb nem javasolta. Egyebkent meg mindenki mas beadatta az osztalyomban ha jol emlékszem, egyiknek sem lett semmilyen mellekhatasa vagy ilyesmi, ha emiatt kerdezed.
2019. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám orvos, és nem engedte, hogy beadják nekem anno. Úgy emlékszem, azzal indokolta, hogy annyira új ez az oltás, hogy nem tudni milyen mellékhatásai lesznek hosszú távra nézve, ugyanis még nem telt el annyi idő a megjelenése óta.
2019. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utólag be kell adatni!
2019. szept. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nekem is azért vannak kétségeim, mert az első generáció, akik az első oltásokat kapták, mégcsak most fiatal hölgyek, majd csak ezután válik el, hogy mi lesz az eredménye jó, vagy rossz.
2019. szept. 6. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!