Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok tinilány anyukája miért...

Sok tinilány anyukája miért nem engedi a lányának, hogy tampont használjon?

Figyelt kérdés
Ezt sosem ertettem, hogy egyes anyukak miert ellenzik foggal korommel, hogy a lanyuk tampont hasznaljon?

2016. júl. 10. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
En sem ertem, talan az anyuka tudatlansaga miatt.
2016. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én édesanyám azért nem engedte nagyon sokáig, mert szerinte elveszi a szüzességem, amivel én természetesen nem értek egyet.
2016. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem féltésből, úgy gondolja ott még ne járjon semmi.

De amúgy hiába higiénikusabb, mint a betét, attól még mind a kettő vegyszerezett, és ha már be is teszed, könnyebben bejut a szervezetbe a sok vegyi anyag, így rákhoz is vezethet, mint pl. az alumíniumos dezodorok

2016. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
#3 az illuminátusok által leszórt, Soros által pénzelt chemtrail elvette az eszed.
2016. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez jo kerdes

Az Anyukam is mar tízeneves kora ota tampont használ

Azt nem tudom hogy nekem engedne mert vele az ilyen csajos dolgokról nem szeretek beszélni

Magamnak veszem a tampont Es kész

14L

2016. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk sosem került ilyesmi szóba, sem nem ösztönözte, sem nem tiltotta senki.

Egyébként nekem fáj a méhszájam tampontól, mert dörzsöli, ezért csak végszükség esetén használom. Józan paraszti ésszel arra is rájöttem,hogy ettől olyan gyakori manapság az ún. méhszájseb, amit elég rejtélyes dolognak gondolnak, hogy vajon mitől is van.

2016. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Szerintem is ráér majd mindenki eleget tampont használni,én nem vagyok ellene,de úgy vagyok vele,hogy miért ne tisztulna ki normálisan, "akadály" nélkül minden ami akar,pláne ha csak otthon ül az ember és nem csinál úgymond semmit,persze ha megy valahova akkor egyszerűbb és tisztább megoldás a tampon,de otthonra felesleges. Én a melltartó viseléséhez tudnám hasonlítani egy kicsit,azt sem mindenki hord otthon magányában,mert minek,ha egyszer nem feltétlenül kell,kényelmesebb anélkül..
2016. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Én sem engedem a 13 éves lányomnak, ő mindig azzal jön, hogy az még belül felszívja a vért, én meg azzal, hogy az még belül fertőz....máskülönben egy 13-16 éves lánynak nem kéne olyan tagnak lennie hogy a tanpon+az ujja beleférjen a hüvelyébe....
2016. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, elég nagy hülyeséget beszélsz. Ne mártírkodj. A legtöbb ilyen korú lány már masztizik...
2016. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolso elotti: hat.... Ez eleg nagy butasag, amit irtal,
2016. júl. 11. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!